Абромавичуса призначили на важливу посаду в Укроборонпромі - Політика - dt.ua

Абромавичус призначений членом наглядової ради "Укроборонпрому" — указ

12 червня, 12:37 Роздрукувати

Насправді Абромавичус мітить на посаду гендиректора концерну. 

© kmu.gov.ua

Президент України Володимир Зеленський призначив Айвараса Абромавичуса членом Наглядової ради Державного концерну "Укроборонпром". Відповідний указ президента №402/2019 опублікований на сайті президента 12 червня. Водночас це лише перший крок у просуванні Абромавічуса в "Укроборонпромі". Згідно із задумом Зеленського, далі він повинен очолити наглядову раду концерну, а згодом стати гендиректором "Укроборонпрому. 

"Постановляю часткову зміну статті 1 Указу Президента України від 17 березня 2014 року № 309 "Про членів Наглядової ради Державного концерну "Укроборонпром" (зі змінами, внесеними Указами від 17 листопада 2016 року № 510 та від 18 січня 2018 року № 8): призначити АБРОМАВИЧУСА Айвараса членом Наглядової ради Державного концерну "Укроборонпром" (за згодою)", - йдеться в тексті указу.

Цим же указом звільнено від виконаь обов'язків членів наглядової ради концерну Я.Скалька та  І.Черкаського, "y зв'язку із закінченням строку повноважень членів Наглядової ради Державного концерну "Укроборонпром".

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Зазначимо, що  членами Наглядової ради Державного концерну "Укроборонпром" за квотою президента генерал-лейтенанта запасу Ярослава Скалька та голову Державної служби фінансового моніторингу України Ігоря Черкаського  17 березня 2014 року призначив ще т.в.о. президента Олександр Турчинов. Відповідно термін їх повноважень уже закінчився.

Головою НС "Укроборонпрому" на даний момент залишається ректор НТУУ "Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського" Михайло Згуровський.

Читайте також: Рада не включила до порядку денного законопроект про ліквідацію "Укроборонпрому"

Наглядова рада "Укроборонпрому" — вищий орган управління концерну. До його складу входять п'ять членів, три з яких — за квотою президента, і ще два — від Кабінету міністрів. Члени наглядової ради призначаються на п'ять років і працюють на громадських засадах, але їх повноваження можуть бути достроково припинені.

У повноваження наглядової ради "Укроборонпрому" входять затвердження стратегії розвитку, фінансових та інвестиційних планів і показників діяльності, контроль за використанням об'єктів держвласності концерну. Саме НС може ініціювати проведення перевірок та аудиту фінансово-господарської діяльності концерну, залучати до відповідальності посадових осіб, а також подавати Кабміну пропозиції щодо реорганізації або ліквідації "Укроборонпрому".

За матеріалами: DT.UA /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №39, 19 жовтня-25 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >