Українці в Ріо: п'яте місце у велоспорті, шосте - у важкій атлетиці

Українці в Ріо: п'яте місце у велоспорті, шосте - у важкій атлетиці Басова стала п'ятою © НОК України
У восьмий день Олімпіади медалі для України вдалося завоювати лише шаблісткам.

Восьмий день Олімпійських ігор приніс Україні кілька гідних результатів. Окрім "срібла" жіночої збірної з фехтування на шаблі і четвертого місця стрілка Миколи Мільчева, варто відзначити результати у велоспорті, а також у важкій атлетиці.

Любов Басова у велотреку успішно кваліфікувалася у фінал, де показала п'ятий результат. Переможниці Еліс Лігтлі з Нідерландів українка програла 0,152 секунди.

У важкій атлетиці шосте місце зайняв Дмитро Чумак. Українець, який виступає у ваговій категорії 94 кг, підняв загальну вагу 387 кг. До "бронзи" Чумаку не вистачило 5 кг. А переможцем став іранець Сохраб Мораді (403 кг).

У легкій атлетиці показати високі результати українцям не вдалося. Так, у потрійному стрибку Ольга Саладуха та Руслана Цихоцька не пройшли кваліфікацію, у семиборстві Ганна Касьянова посіла 25-е місце, а Аліна Федорова - 28-є. А на стометрівці Наталія Погребняк та Олеся Повх не зуміли вийти у фінал.

Після восьми днів змагань Україна в медальному заліку Олімпіади-2016 посідає 45-е місце. У нашої збірної три "срібла" та одна "бронза".