Українці в Ріо: Кваша залишився без медалі, байдарочниці і синхроністки стали четвертими Кваша став шостим © НОК України
В одинадцятий день Олімпіади медалі Україні принесли Верняєв та Бондаренко.

Одинадцятий день Олімпіади-2016 приніс Україні перше "золото", яке завоював Олег Верняєв, а також "бронзу", яку виграв Богдан Бондаренко.

У стрибках у висоту відразу після Бондаренко фінішував ще один українець Андрій Проценко. Крім того, четверті місця Україна посіла ще у двох видах спорту.

Так, четвертими став дует байдарочниц у складі Анастасії Тодорової та Інни Грищун. Українки фінішували на четвертій позиції на дистанції 500 метрів. Крім того, до п'ятірки кращих у змаганнях каное-одиночок увійшов Павло Алтухов.

Також четвертими завершили свої виступи українські синхроністки Ганна Волошина і Лоліта Ананасова, які пропустили вперед представниць Японії, Китаю і Росії.

Стрибун у воду Ілля Кваша у фіналі змагань на триметровому трамплині з результатом 475.10 став лише шостим.

А представниця боксу Тетяна Коб не зуміла пройти у півфінал. На стадії 1/4 фіналу українка поступилася британці Николі Адамс (0:3).

Нагадаємо, Україна на Олімпіаді-2016 завоювала на даний момент сім медалей: одну золоту, чотири срібних та дві бронзових.