Українці в Ріо: фінальні поразки у веслуванні, дзюдоїст зупинився за крок від медалі

Українці в Ріо: фінальні поразки у веслуванні, дзюдоїст зупинився за крок від медалі Блошенко був близький до медалей © НОК України
Відбулися чергові олімпійські змагання за участю українських спортсменів.

Олімпійська збірна України продовжує виступати на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро. У шостий день виступів українським спортсменам не вдалося виграти жодної медалі.

Дзюдоїст Артем Блошенко був близький до нагороди в напівважкій вазі. 31-річному українцю вдалося здобути чотири поспіль перемоги, але в півфіналі його зупинив азербайджанець Ельмар Гасимов. У поєдинку за бронзову медаль Блошенко зустрівся з японцем Рюноске Хагою, який переміг іппоном (100s1 - 0s2).

"Багато спортсменів перегорають і показують свій мінімум. У мене день склався невдало. В останній зустрічі не все вийшло. Вибачте, що сьогодні без медалей. Але це спорт", - цитує дзюдоїста НОК України.

Дзюдоїстка Вікторія Туркс не зуміла здобути жодної перемоги, вибувши вже на стадії 1/8 фіналу - далі пройшла словенка Анамарі Веленшек.

Однією з головних подій дня став поєдинок кращої тенісистки України Еліни Світоліної у чвертьфіналі Ріо проти чешки Петри Квітової. На жаль, Світоліна не змогла показати свій справжній рівень і зазнала розгромної поразки - 2:6, 0:6.

Успішно виступив плавець Андрій Говоров, який двічі переписав національний рекорд на дистанції 50 метрів вільним стилем і пройшов до фіналу з другого місця. Медальні запливи відбудуться 13 серпня о 04:44 за київським часом.

Плавчиха Дарина Зевіна, у свою чергу, на дистанції 200 метрів на спині зайняла в кваліфікації дев'яте місце і не змогла пробитися в наступний етап. Аналогічний результат і у Любомира Лемешка в запливі на 100 метрів батерфляєм - 23 місце і завершення боротьби.

Великі надії України були на академічне веслування. Команди наших олімпійців вийшли в чоловічий і жіночий фінали парних четвірок, але там посіли шосте і четверте місця відповідно.

Чоловіча збірна з боксу у повному складі покинула Олімпіаду. Володимир Матвійчук програв представнику Азербайджану Коласо Сотомайору, а Микола Буценко виявився слабшим марокканця Мохамеда Хомута.

У веслуванні на байдарках виступала єдина представниця України Вікторія Ус. У кваліфікації гребного слалому українка задовольнилася 12-м місцем і не змогла потрапити в наступну стадію.

Жіноча збірна України з фехтування на шпазі (Олена Кривицька, Яна Шемякіна, Ксенія Пантелеєва та Анфіса Почкалова) після поразки від Китаю в 1/4 фіналу виступала у втішних поєдинках, де спочатку програла поєдинок за п'яте місце кореянкам (34-45), після чого в боротьбі за сьоме місце поступилася Франції (38-45).

Українська наїзниця Інна Логутенкова і її кінь Дон Грегоріус не змогли кваліфікуватися в наступний раунд, зайнявши 41-е місце у відбірковому раунді.

У кульовій стрільбі Україну представляла Наталія Калниш, якій не вдалося показати необхідної влучності для виходу у фінал з 50-метрової дистанції з трьох положень. У кваліфікації Калниш зробила 60 пострілів і зайняла лише 21-е місце.

Всі медалі збірної України на Олімпіаді-2016 в Ріо-де-Жанейро.