Українці в Ріо: фінал синхроністок, невдачі Верняєва та Радівілова

Українці в Ріо: фінал синхроністок, невдачі Верняєва та Радівілова Синхроністки продовжують боротьбу за медалі © НОК України
В десятий олімпійський день Україна занесла в актив лише одну медаль.

Відбувся десятий день Олімпіади в Ріо-де-Жанейро. Головним успіхом збірної України стала срібна медаль борця греко-римського стилю Жана Беленюка.

Ще один український борець Олександр Чернецький, який виступає у суперважкій вазі, зумів здобути лише одну перемогу, а вже на стадії 1/8 фіналу поступився грузину Якобі Каджаї, завершивши боротьбу в Бразилії.

Для легкоатлетів день завершився також без гучних успіхів. Українка Ольга Земляк не змогла поборотися за нагороди у фінальному забігу на 400 метрів, фінішувавши лише сьомою. Вікторія Ткачук, Ганна Тітімець та Олена Колісниченко пройшли олімпійську кваліфікацію на дистанції 400 метрів з бар'єрами і виступлять у півфінальному забігу, який пройде в ніч на 17 серпня за київським часом. Також пробилася у півфінал Наталія Погребняк в бігу на 200 метрів, фінішувавши другою з індивідуальним рекордом 22,64 секунди. Ольга Семенова не змогла пробитися у фінал змагань з метання диска - українка стала лише 15-ю.

Українська бадмінтоністка Марія Улітіна зазнала поразки в 1/8 фіналу Олімпіади, поступившись фаворитці - представниці Таїланду Порнтіп Буранапраасертсук.

Українські гімнасти Ігор Радівілов і Олег Верняєв зупинилися за межами п'єдесталу пошани у фіналі індивідуальних змагань в опорному стрибку. Ігор Радівілов вважався одним з фаворитів дисципліни, але посів лише восьме місце, тоді як Олег Верняєв став п'ятим.

У Радівілова також була можливість поборотися за нагороду в індивідуальних вправах на кільцях, але і тут не вдалося зачепитися за призове місце - лише п'ята позиція для українця.

Дует Анастасія Тодорова - Інна Грищун вийшли у Фінал А з веслування на байдарках-двійках. Українці стали другими слідом за командою Білорусі і зможуть поборотися за медалі. Також відбулися попередні заїзди у веслуванні на каное у чоловіків на 1000 м в класі С-1, де успішно виступив Павло Алтухов. Українець вийшов у півфінал, зайнявши четверте місце.

Синхроністки Лоліта Ананасова та Ганна Волошина в дуеті показали гідний результат, зумівши вийти у фінал з третім результатом слідом за Китаєм і Росією.

У першому раунді кваліфікації зі стрибків у воду з триметрового трампліну Ілля Кваша виступив не найкращим чином, показавши лише 15-й результат, але це не завадило йому вийти в півфінал і продовжити боротьбу.