Згадуючи Галину Фріланд - Право - dt.ua

Згадуючи Галину Фріланд

13 липня, 2007, 16:17 Роздрукувати Випуск №27, 13 липня-20 липня

Раптова скорботна звістка про смерть Галини ФРІЛАНД глибоко вразила всіх, хто товаришував і спілкувався з нею, особливо колишніх і нинішніх працівників Української правничої фундації...

Раптова скорботна звістка про смерть Галини ФРІЛАНД глибоко вразила всіх, хто товаришував і спілкувався з нею, особливо колишніх і нинішніх працівників Української правничої фундації. Галина Фріланд стояла біля витоків створення фундації, працюючи її виконавчим директором упродовж десяти років та скеровуючи всю діяльність організації на утвердження принципу верховенства права в Україні. Галина Фріланд була щедро обдарована багатьма людськими талантами, наділена рідкісними душевними якостями. Вона завжди була душею колективу, натхненницею всіх його ідей. Той, хто знав пані Галину, ніколи не забуде її життєрадісного сміху, щирої усмішки… Вона завжди співчувала чужому лиху, вміла допомогти мудрою життєвою порадою, якщо треба — підставити своє тендітне плече.

Широкими й плідними були контакти Галини Фріланд із зарубіжними колегами, українською діаспорою. Її знали й шанували правники багатьох держав як фахівця в галузі кримінального, сімейного та конституційного права, як людину, котра прагнула об’єднати і сконсолідувати юридичну громадськість, щоденно дбала про доброзичливість та товариськість у стосунках між колегами-правниками.

Сумуючи й співпереживаючи, висловлюємо глибокі й щирі співчуття рідним і близьким Галини Фріланд.

Колектив Української правничої фундації

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №46, 30 листопада-6 грудня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво