ЗА ЧИСТІ РУКИ! - Право - dt.ua

ЗА ЧИСТІ РУКИ!

5 липня, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №25, 5 липня-12 липня

Верховна Рада України в четвер прийняла в першому читанні урядовий законопроект про запобігання і протидію легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом...

Верховна Рада України в четвер прийняла в першому читанні урядовий законопроект про запобігання і протидію легалізації (відмиванню) доходів, отриманих злочинним шляхом.

Ухвалений законопроект регулює відносини в сфері запобігання і протидії запровадженню в легальний обіг доходів, отриманих злочинним шляхом, а також регулює відносини в сфері боротьби з фінансуванням тероризму. Зокрема, для запобігання легалізації надходжень, отриманих злочинним шляхом, запроваджується державний фінансовий моніторинг сумнівних операцій. Критерії зарахування операцій до сумнівних визначає Кабінет міністрів України.

Дія законопроекту поширюється на всіх фізичних і юридичних осіб, що здійснюють фінансові операції на території України, а також може поширюватися і за межі держави у випадках, передбачених міжнародними угодами і договорами.

Документ містить у собі різноманітні форми міжнародного співробітництва із запобігання і протидії легалізації доходів, отриманих злочинним шляхом, а також визначає порядок видачі обвинувачуваних і засуджених осіб.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №30, 17 серпня-23 серпня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво