У Порошкові відкриють опорний пункт міліції - Право - dt.ua

У Порошкові відкриють опорний пункт міліції

12 лютого, 2010, 17:38 Роздрукувати Випуск №5, 12 лютого-19 лютого

Проблема, яку висвітлювало «ДТ» минулого місяця, отримала належну реакцію з боку керівництва МВС. ...

Проблема, яку висвітлювало «ДТ» минулого місяця, отримала належну реакцію з боку керівництва МВС. 12 грудня наша газета в матеріалі «Волоський вузол» розповідала про непросту ситуацію, що склалася в найбільшому селі Перечинського району Порошкове (Закарпатська область). Останніми роками тут значно почастішали крадіжки лісу та самозахоплення земельних ділянок, а щорічні осінні набіги на селянські городи стали справжньою пошестю. Третину місцевої громади становлять волохи (етнічна група румунського походження), які разом із ромами живуть у таборі на околиці села, і українська частина села справедливо нарікає, що левова частка малих злочинів скоюється саме мешканцями табору. Щоосені на сільських нивах відбуваються сутички між українцями (котрі в поті чола вирощують урожай), з одного боку, та волохами і ромами (які претендують на «свою частку» чужого врожаю), з іншого. Як кажуть самі селяни, ці сутички рано чи пізно можуть призвести до конфлікту на міжетнічному ґрунті. Неодноразові спроби потерпілих звертатися по допомогу до правоохоронців успіхом не увінчалися: до районного відділку міліції кількадесят кілометрів, та й займатися такими «дрібницями» міліція не особливо прагне.

Розв’язати проблему Порошкового можна, відкривши тут опорний пункт міліції з кількома співробітниками, які щоденно перебували б на робочому місці й оперативно реагували б на звернення селян. Жандармське, а потому поліцейське відділення в Порошкові функціонувало й за Австро-Угорської імперії, і за Угорщини, і за Чехословаччини. Утім, відкрити тут опорний пункт РВВС виявилося непросто. На всі звернення місцевої громади обласні та київські структури відповідали стандартним «це питання не належить до нашої компетенції» або формальними відписками.

Однак нарешті справа зрушила з місця. На підставі публікації в «ДТ» народний депутат Геннадій Москаль подав у МВС депутатське звернення з проханням ввести в Перечинському РВВС кілька додаткових штатних посад, які були б закріплені за Порошковим. Днями з МВС надійшла відповідь за підписом тимчасово виконуючого обов’язки міністра МВС М.Клюєва. У ній ідеться про те, що, розглянувши депутатське звернення, МВС прийняло рішення збільшити штатну чисельність Перечинського райвідділу міліції. З додаткових штатних одиниць у Порошкові буде відкрито опорний пункт міліції.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №47, 7 грудня-13 грудня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво