Справа Луценка: тенденція незмінна - Право - dt.ua

Справа Луценка: тенденція незмінна

25 листопада, 2011, 16:10 Роздрукувати Випуск №43, 25 листопада-2 грудня

Судова колегія Печерського районного суду міста Києва допитала Ярослава Усика, 42-го свідка у кримінальній справі проти екс-міністра внутрішніх справ Юрія Луценка.

© Андрій Товстиженко, ZN.UA

Судова колегія Печерського районного суду міста Києва у складі трьох суддів під головуванням судді Сергія Вовка допитала Ярослава Усика, 42-го свідка у кримінальній справі проти екс-мініст­ра внутрішніх справ Юрія Луценка. Про це повідомили у прес-службі «Народної самооборони».

Ярослав Усик був головним інс­пектором відділу комплектування центрального апарату департаменту кадрового забезпечення МВС України. За ним, окрім інших структурних підрозділів, був закріплений і апарат міністра. Зокрема, він вів та оформляв особисті справи працівників зазначеного структурного підрозділу МВС України. На нього покладалася також підготовка пенсійних розрахунків, надання різного роду аналітичної інформації кадрового характеру тощо.

Свідок, зокрема, зазначив: «До моїх обов’язків входила підготовка пенсійних документів, пенсійні розрахунки, які я збирав і, відповідно, з іншими документами передавав у пенсійний відділ для подальшого розрахунку. Пенсійні розрахунки Приступ­люка були складені мною і перевірені керівником відділу управління, в якому я працював. Усі розрахунки було складено на підставі послужного списку в особистій справі Прис­туплюка з дотриманням відповідних правил».

«Порушень законодавства при складанні пенсійних розрахунків не було», —зазначив свідок Усик.

Допит закінчився запитанням підсудного про те, чи давав він якісь незаконні вказівки свідку. Ярослав Усик на це запитання відповів: «Ні, не давав».

Нагадаємо, що суд продовжує допит свідків із боку обвинувачення, і вже допитано сорок одного зі 148 свідків у справі з боку обвинувачення.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №39, 19 жовтня-25 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво