РЕПЛІКА - Право - dt.ua

РЕПЛІКА

8 лютого, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №5, 8 лютого-15 лютого

У третьому номері газети «Дзеркало тижня» опубліковано статтю «Справа Корчистого» — це передвиборний хід голови Вищої ради юстиції, вважає Віталій Бойко»...

У третьому номері газети «Дзеркало тижня» опубліковано статтю «Справа Корчистого» — це передвиборний хід голови Вищої ради юстиції, вважає Віталій Бойко». Йдеться про відстрочку судового процесу за обвинуваченням бомжа, підозрюваного в убивстві журналіста Ігоря Александрова.

Справу цю було передано до суду 5 листопада 2001 року, а суддя апеляційного суду Донецької області Іван Корчистий призначив її розгляд на 11 вересня 2002 року, виправдовуючись тим, що немає грошей на відрядження, конвой тощо. Це змусило мене звернутися до Івана Корчистого та його керівника Олександра Кондратьєва з відкритим листом, у якому попросив їх подати кошторис на проведення цього процесу, і заявив, що Національна спілка журналістів України збере необхідну суму.

У цьому листі я звернувся до голови Верховного суду України Віталія Бойка та голови Вищої ради юстиції Сергія Кивалова з проханням дати оцінку діям донецьких суддів. Відгукнувся С.Кивалов, винісши питання на засідання Вищої ради юстиції. В.Бойко відмовчався. Після здійнятого скандалу перше засідання суду відбулося 28 січня. Тож, хоч як крути, а НСЖУ і Сергій Кивалов мали рацію. Підозрювати ж колегу-юриста, напевно, голова Верховного суду може, але виносити свій вердикт на публіку, мені здається, не повинен.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №35, 21 вересня-27 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво