Про силу слова

Поділитися
Інформація в ЗМІ про порушення судовим експертом вимог чинного законодавства є достатньою підста...

Інформація в ЗМІ про порушення судовим експертом вимог чинного законодавства є достатньою підставою для скликання дисциплінарної комісії Центральної експертно-кваліфікаційної комісії Міністерства юстиції України та розгляду справи про дисциплінарну відповідальність судексперта.

Комісія може також бути скликана за повідомленням громадян про проступки, здійснені судовими експертами. Таке положення, закріплене наказом міністра юстиції України від 27 серпня 2004 року, оприлюднила прес-служба Міністерства юстиції України.

За словами міністра юстиції України Олександра Лавриновича, термін для перевірки інформації ЗМІ або повідомлень громадян становитиме 30 днів, в окремих випадках — до 45 днів. Після з’ясовування всіх обставин і письмового пояснення судового експерта дисциплінарна комісія має визначитися щодо потреби порушити дисциплінарну справу.

Дисциплінарна комісія матиме право з урахуванням тяжкості проступку та обставин, за яких його було скоєно, зупинити дію або анулювати свідоцтво судового експерта. Крім того, може бути знижено кваліфікаційний клас судового експерта. У разі припинення дії свідоцтва, судексперт має пройти перепідготовку та скласти екзамен з відповідної експертної спеціальності, повідомило агентство УНІАН.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі