Про безпеку персональних даних - Право - dt.ua

Про безпеку персональних даних

24 грудня, 2010, 19:09 Роздрукувати Випуск №48, 24 грудня-29 грудня

Україна і Європейська організація з питань юстиції (Євроюст) завершують переговорний процес з метою узгодження тексту угоди про співробітництво...

Україна і Європейська організація з питань юстиції (Євроюст) завершують переговорний процес з метою узгодження тексту угоди про співробітництво.

Як повідомили УНІАН у прес-службі Міністерства юстиції України, про це поінформувала заступник міністра юстиції України Валерія Лутковська за підсумками переговорів, що відбулися минулого тижня у Гаазі (Нідерланди).

Під час переговорів українська делегація надала інформацію про створення в Україні системи захисту персональних даних, зокрема про прийняття в поточному році Закону України «Про захист персональних даних», а також про ратифікацію Європейської конвенції про захист осіб у зв’язку з автоматизованою обробкою персональних даних та Додаткового протоколу до неї.

У зв’язку з цим відзначалося, що прийняття Україною зазначених актів законодавства забезпечує їй відповідність двом із трьох базових умов, необхідних для налагодження ефективного співробітництва з Євроюстом. Для укладення угоди залишається виконати третю умову, а саме запровадження на практиці системи захисту персональних даних під час їх обробки, у тому числі створення незалежного органу, відповідального за питання захисту персональних даних.

Під час переговорів сторони домовилися провести наступний раунд переговорів з метою узгодження тексту проекту угоди про співробітництво між Україною та Євроюстом до кінця першого півріччя 2011 року.

Євроюст планує відвідати навесні Україну, щоб обговорити питання правового співробітництва та ознайомитися з прогресом, досягнутим Україною у сфері захисту персональних даних.

Як повідомлялося, 14 грудня 2010 року указом президента України було створено делегацію України для участі у переговорах між Україною та Європейською організацією з питань юстиції щодо підготовки проекту угоди між Україною і Європейською організацією з питань юстиції. Українську делегацію на переговорах очолила заступник міністра юстиції В.Лутковська.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №34, 14 вересня-20 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво