МВС зайнялося проблемою статей - Право - dt.ua

МВС зайнялося проблемою статей

22 лютого, 2008, 15:44 Роздрукувати Випуск №7, 22 лютого-29 лютого

У Міністерстві внутрішніх справ України створено робочу групу, яка розроблятиме стратегію забезпечення однакових прав і можливостей жінок та чоловіків в органах внутрішніх справ...

У Міністерстві внутрішніх справ України створено робочу групу, яка розроблятиме стратегію забезпечення однакових прав і можливостей жінок та чоловіків в органах внутрішніх справ.

Як повідомили ЛІГАБізнесІн­форм у Департамен­ті зв’язків із громадськістю та міжнародної діяльності МВС України, робочу групу створено на виконання рішення Громадської ради при МВС із питань забезпечення прав людини, відповідно до пропозиції Міністерства у справах сім’ї, молоді та спорту і Плану заходів МВС із реалізації завдань, визначених Державною програмою з утвердження гендерної рівності в українському суспільстві на період до 2010 року.
Відповідне розпорядження керівництво МВС видало 24 січня цього року. До складу групи ввійшли радники міністра внутрішніх справ, представники вищих навчальних закладів МВС, віце-президент Міжнародного жіночого правозахисного центру «Ла Страда-Україна» та інші.
За словами радника міністра внутрішніх справ Катерини Левченко, серед завдань, які стоять перед групою: розробка відомчої концепції кадрового менеджменту «Жінки в органах внутрішніх справ», уточнення та доповнення до плану заходів на виконання Закону України «Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків« і Державної програми з утвердження гендерної рівності в українському суспільстві.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №47, 7 грудня-13 грудня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво