Мовний бар’єр - Право - dt.ua

Мовний бар’єр

25 листопада, 2011, 16:10 Роздрукувати Випуск №43, 25 листопада-2 грудня

Президент Віктор Янукович підписав закон, що передбачає необхідність воло­діння українською мовою для прийому на роботу в міліцію.

© Андрій Товстиженко, ZN.UA

Президент Віктор Янукович підписав закон, що передбачає необхідність воло­діння українською мовою для прийому на роботу в міліцію. Про це йдеться у повідомленні прес-служби президента.

Закон запроваджує низку додаткових критеріїв для претендентів на посаду в органах міліції. Зокрема пропонується приймати на службу в міліцію громадян України, які досягли 18-річного віку, мають повну загальну середню освіту, а також якості, передбачені попередньою редакцією закону про міліцію.

Доти законодавство передбачало, що на роботу в міліцію можуть бути прийняті громадяни, здатні за своїми особистими, діловими і моральними якостями, освітнім рівнем, фізичною підготовкою та станом здоров’я виконувати покладені на міліцію функції.

За новим законом, призовники не можуть бути прийняті на службу в міліцію, окрім осіб, які приймаються на навчання у вищі навчальні заклади Міністерства внутрішніх справ.

У законі чіткіше прописано умови заборони прийому на роботу в міліцію осіб, які раніше притягувалися до кримінальної відповідальності. Якщо до внесення цих змін закон забороняв приймати в міліцію осіб, які раніше були засуджені за скоєння злочину (окрім виправданих судом), то згідно з новим законом заборонено приймати на роботу в міліцію осіб, які були засуджені за злочин вироком суду, що набрав сили, а також осіб, стосовно яких було винесено рішення про закриття кримінальної справи за нереабілітуючими підставами. Закон набирає чинності з наступного дня після його опублікування.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №39, 19 жовтня-25 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво