Міліція столиці - Право - dt.ua

Міліція столиці

29 грудня, 2005, 00:00 Роздрукувати Випуск №51, 29 грудня-13 січня

Київська міська рада вирішила 2006 року створити в Києві місцеву міліцію. Таке рішення ухвалили депутати Київради на сесії 27 грудня, повідомило агентство «Українські новини»...

Київська міська рада вирішила 2006 року створити в Києві місцеву міліцію. Таке рішення ухвалили депутати Київради на сесії 27 грудня, повідомило агентство «Українські новини». Як сказав журналістам депутат Київради Микола Бойчук, міліцію буде створено 2006-го, проте ще не відома точніша дата, оскільки рішення Київради має набрати сили після прийняття необхідних змін в українському законодавстві.

У рішенні Київради з цього приводу говориться, що Київська міська державна адміністрація повинна подати на затвердження Київради штатний розклад місцевої міліції, а також розрахунки щодо її фінансування.

Орієнтовно, за даними Головного управління Міністерства внутрішніх справ у Києві, створення місцевої міліції коштуватиме 105,35 млн. грн, а чисельність працівників складе 5,48 тис. осіб.

Зокрема, підрозділи дорожньо-патрульної служби налічуватимуть 1,4 тис. осіб, підрозділи патрульно-постової служби міліції — 2,6 тис. осіб, служба дільничних інспекторів — 1 тис. чоловік, 47 осіб працюватимуть у прийомнику-розподільнику для неповнолітніх, 82 особи — у прийомнику-розподільнику для осіб, затриманих за бродяжництво. Ще 47 осіб складуть штат спеціального прийомника для утримання осіб із адміністративним арештом.

Крім того, у місцевій міліції можливе створення адресного-довідкового бюро зі штатною чисельністю 75 осіб, а також спеціальної роти міліції з підбирання і транспортування трупів у морг (62 особи).

У жовтні Головне управління Міністерства внутрішніх справ у Києві оцінювало створення та роботу муніципальної міліції столиці в 92 млн. грн. на рік. Тоді начальник Головного управління МВС Віталій Ярема повідомив, що коли в бюджеті на 2006 рік буде передбачено фінансування місцевої міліції, то міське управління МВС готове розглядати пропозиції щодо створення муніципальної міліції в столиці. На той момент, за словами Яреми, вже було ухвалено необхідні законодавчі акти про діяльність муніципальної міліції, і вона виконуватиме ті ж функції, що й органи МВС.

У серпні Київська міська рада заявила про намір створити муніципальну автодорожню інспекцію до кінця 2005 року. У квітні 2004 року Київрада заявила про намір створити муніципальну міліцію до вересня того ж року. У березні Верховна Рада врегулювала створення і діяльність місцевої міліції, схваливши закон «Про внесення змін у деякі законодавчі акти України щодо місцевої міліції».

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №39, 19 жовтня-25 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво