«КРАСИВО ЖИТИ» МОЖУТЬ ЗАБОРОНИТИ

Поділитися
Конституційний суд України в середу на відкритому пленарному засіданні почав розгляд справи про ...
Конституційний суд України в середу на відкритому пленарному засіданні почав розгляд справи про конституційність положення закону «Про приватизацію державного житлового фонду», відповідно до якого заборонена приватизація житла, розташованого на території історико- культурних, природних і біосферних заповідників, національних парків. Подання про неконституційність частини 2 статті 2 закону «Про приватизацію державного житлового фонду» від 19 липня 1992 року подали в КС 45 народних депутатів.

Автори подання вважають, що в даному випадку має місце порушення інтересів і прав людини, передбачених статтею 24 Конституції, де вказано, що «не може бути привілеїв чи обмежень за ознаками... місцепроживання». Депутати також вважають, що це положення закону суперечить статті 41 Конституції, відповідно до якої «ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності». У поданні зазначено, що всі закони, ухвалені до вступу в дію Конституції, є чинними в частині, що не суперечить Основному Закону. Один із авторів подання, народний депутат Олексій Бабурін, повідомив, що безпосереднім приводом для даного подання стали звертання близько 0,5 тис. громадян — жителів острова Хортиця (Запоріжжя), оголошеного історико-культурним заповідником, і військового містечка №77. За його словами, органи приватизації, посилаючись на дану законодавчу норму, відмовляють жителям острова Хортиця і колишнього військового містечка №77 у праві приватизації житла.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі