Корупція залишилася стабільною - Право - dt.ua

Корупція залишилася стабільною

9 грудня, 2005, 00:00 Роздрукувати Випуск №48, 9 грудня-16 грудня

Корупція в Україні залишилася на такому ж рівні, як і раніше, ідеться в доповіді «Барометр міжнародної корупції 2005», який днями представила міжнародна неурядова організація Transparency International...

Корупція в Україні залишилася на такому ж рівні, як і раніше, ідеться в доповіді «Барометр міжнародної корупції 2005», який днями представила міжнародна неурядова організація Transparency International. Об’єктом дослідження є не реальний рівень корупції в країні, а те, наскільки поширеним вважають це явище громадяни, повідомляє «Німецька хвиля».

Transparency International опитала 55 тисяч чоловік із 69 країн. Україна потрапила до цього списку вперше. Найбільш корумпованими українці вважають міліцію, суди та митницю. Що стосується політики, українські респонденти називають її корумпованою переважно через поєднання політичної діяльності і бізнесу. Більшість українців вважають, що корупція залишилася на такому ж рівні, як і раніше.

Регіональний директор по Європі та Центральній Азії міжнародного секретаріату Transparency International Міклош Маршал вказав на цю проблему: «Успіх у боротьбі з корупцією залежить від загального настрою населення. Якщо люди мають підстави довіряти своєму уряду, тоді вони можуть змінити загальну свідомість».

2005 року майже 30% опитаних українців і члени їхніх родин давали хабарі. Як відзначає М.Маршал, нині українці значно більше грошей витрачають на хабарі, ніж на сплату податків.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №39, 19 жовтня-25 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво