ГРОШОВЕ ПИТАННЯ

Поділитися
Компенсація моральної шкоди за загибель кожного члена екіпажу літака Ту-154 компанії «Башкирські авіалінії», який зазнав катастрофи влітку в небі над Німеччиною, може становити близько 1,5 млн...

Компенсація моральної шкоди за загибель кожного члена екіпажу літака Ту-154 компанії «Башкирські авіалінії», який зазнав катастрофи влітку в небі над Німеччиною, може становити близько 1,5 млн. дол. Таку суму назвав німецький адвокат Елмар Гімулла, який очолює міжнародну адвокатську контору Giemulla & assosiates, що представляє інтереси «Башкирських авіаліній» у позові зі швейцарською авіадиспетчерською фірмою «Скайгайд».

У ніч на 2 липня над територією Німеччини на висоті 12 тис. метрів літак Ту-154 «Башкирських авіаліній», що прямував із Москви в Барселону, зіткнувся з вантажним літаком «Боїнг-757» компанії DHL. Обидва літаки в той час контролювали диспетчери швейцарської фірми «Скайгайд». На борту російського літака перебувало 69 осіб, у тому числі 52 дітей, на борту «Боїнга» — два члени екіпажу. Всі вони загинули.

Німецький юрист, який прибув в Уфу для зустрічі з клієнтом, повідомив, що ніяких угод із рідними загиблих членів екіпажу поки що не укладалося, проте адвокати готові представляти і їхні інтереси, повідомило агентство «Інтерфакс-Євразія».

Обговорення цього питання почалося на зустрічі з родичами, що мала ознайомлювальний характер, повідомив Е.Гімулла. Адвокат ознайомив родичів зі стратегією, якої він дотримуватиметься, коли йому доручать захищати їхні інтереси. «Якщо я одержу доручення від родичів загиблих членів екіпажу літака авіакомпанії «Башкирські авіалінії», то коли «Скайгайд» піде на мирову угоду з відшкодування їм моральних збитків, буде застосовано швейцарське законодавство», — повідомив адвокат. За інформацією юристів «Башкирських авіаліній», у таких випадках громадяни країн СНД одержували компенсації до 3 тис. дол.

Адвокат також наголосив, що сума виплати може збільшитися, якщо, окрім моральної шкоди, позивачі зажадають компенсувати збитки від утрати годувальника.

Водночас подача позову в суд можлива лише після ухвалення комісією з розслідування авіакатастрофи остаточного рішення про причини пригоди, що може затягтися на п’ять років. Раніше адвокатська фірма Giemulla & assosiates, за дорученням авіакомпанії «Башкирські авіалінії», подала претензію до швейцарської авіадиспетчерської фірми «Скайгайд» щодо відшкодування матеріальних збитків від втрати літака й втраченої комерційної вигоди на суму 29 млн. дол.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі