ФЕЛЬДМАН — АЗАРОВ - Право - dt.ua

ФЕЛЬДМАН — АЗАРОВ

4 жовтня, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №38, 4 жовтня-11 жовтня

Шевченківський місцевий суд м.Києва відклав на 29 жовтня розгляд позову колишнього віце-президента банку «Слов’янський» Бориса Фельдмана до голови Державної податкової адміністрації України Миколи Азарова...

Шевченківський місцевий суд м.Києва відклав на 29 жовтня розгляд позову колишнього віце-президента банку «Слов’янський» Бориса Фельдмана до голови Державної податкової адміністрації України Миколи Азарова.

Як повідомив адвокат Б.Фельдмана Андрій Федур, офіційна причина перенесення розгляду справи пов’язана із зайнятістю судді Жанни Бернадської, яка веде цю справу. Він пояснив, що суддя працює в дорадчій кімнаті (у цій кімнаті судді знайомляться з матеріалами справ, приймають щодо них рішення). У той самий час А.Федур зазначив: «Нас надзвичайно непокоїть те, що позов Б.Фельдмана був поданий у травні, а справа ще жодного разу не була заслухана». За його інформацією, розгляд справи перенесений уже втретє.

На думку А.Федура, тяганина з цією справою триватиме, оскільки «заява М.АЗАРОВА про причетність Б.ФЕЛЬДМАНА до виготовлення плівок М.МЕЛЬНИЧЕНКА, на наш погляд, м’яко кажучи, не обдумана й не відповідає дійсності».

17 травня А.Федур пред’явив позов у суд до глави Державної податкової адміністрації України Миколи Азарова з приводу поширення останнім неправдивої інформації щодо Б.Фельдмана. У позові вказувалося, що 16 травня на прес-конференції голова ДПАУ заявив про причетність Б.Фельдмана до справи із записами Миколи Мельниченка. Як зазначив М.Азаров, ДПА має інформацію, відповідно до якої Б.Фельдман «давав доручення», щоб «на плівках М.Мельниченка з’явився епізод, який засвідчує, що його справа — це політичне замовлення». «Ми вимагатимемо, щоб М.Азаров у судовому порядку спростував свою інформацію або щоб М.Азаров у судовому порядку довів причетність Б.Фельдмана до фальсифікації», — зазначив адвокат.

А.Федур вважає також, що голові Державної податкової адміністрації України Миколі Азарову слід прийти в суд і довести, що Борис Фельдман справді причетний «до виготовлення плівок» Миколи Мельниченка, тому що «обов’язок довести це лежить безпосередньо на ньому». За його словами, затягування справи лише погіршить становище М.Азарова. При цьому А.Федур зауважив, що будуть проведені експертизи автентичності плівок, на яких ідеться про банк «Слов’янський», і експерти зроблять висновок щодо їх автентичності.

Адвокат також повідомив, що захисники Б.Фельдмана мають намір «викликати для допиту в суд Президента України Леоніда Кучму», а також М.Мельниченка як свідка. За словами А.Федура, попередня домовленість із М.Мельниченком про дачу показань за позовом Б.Фельдмана до М.Азарова вже є.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №31, 24 серпня-30 серпня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво