Депутати взялися за тюрми і СІЗО - Право - dt.ua

Депутати взялися за тюрми і СІЗО

17 квітня, 2009, 16:05 Роздрукувати Випуск №14, 20 квітня-28 квітня

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України (щодо діяльності Державної кримінально-виконавчої служби України)»...

Верховна Рада України ухвалила Закон «Про внесення змін та визнання такими, що втратили чинність, деяких законодавчих актів України (щодо діяльності Державної кримінально-виконавчої служби України)». «За» проголосували 366 із 429 народних депутатів України, зареєстрованих у сесійній залі.

Законом вносяться зміни до деяких законодавчих актів України та визнаються такими, що втратили чинність, законодавчі акти стосовно примусового лікування та трудового перевиховання осіб, хворих на хронічний алкоголізм і функціонування лікувально-трудових профілакторіїв.

Законом передбачено створення більш ефективного правового механізму діяльності Державної кримінально-виконавчої служби України, яка здійснює правозастосовні та правоохоронні функції у сфері виконання кримінальних покарань, передає УНІАН.

Законом вносяться зміни до 40 законодавчих актів України, які пов’язані з тим, що статтею 6 Закону «Про Державну кримінально-виконавчу службу України» визначено нову структуру Державної кримінально-виконавчої служби України, що складається з органів і установ виконання покарань та слідчих ізоляторів, у яких засуджені відбувають кримінальні покарання, і полягають у заміні термінів «кримінально-виконавча система», «спецконтингент», «пенітенціарна система», «начальник місця позбавлення волі» на відповідні нові терміни: «органи і установи виконання покарань та слідчі ізолятори», «засуджені і особи, узяті під варту», «начальник установи виконання покарань» тощо.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №34, 14 вересня-20 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво