ЧИМ ЗАКІНЧИЛАСЯ «СПРАВА ЛІКАРІВ» - Право - dt.ua

ЧИМ ЗАКІНЧИЛАСЯ «СПРАВА ЛІКАРІВ»

22 серпня, 2003, 00:00 Роздрукувати Випуск №32, 22 серпня-29 серпня

«ДТ» неодноразово писало про хід судового слідства у справі колишнього спецпрокурора Василя Комарчука, обвинувачуваного в замаху на розкрадання державного майна з використанням лікарняного листа...

«ДТ» неодноразово писало про хід судового слідства у справі колишнього спецпрокурора Василя Комарчука, обвинувачуваного в замаху на розкрадання державного майна з використанням лікарняного листа. Слідчі дії стосовно колеги здійснювали працівники Генеральної прокуратури України. Ця історія тривала не один рік, і ось нарешті Київський апеляційний суд виніс виправдувальний вирок у зв’язку з відсутністю в діях В.Комарчука складу злочину.

До речі, «ДТ» писало також про ряд інших кримінальних справ, порушених Генпрокуратурою часів М.Потебенька стосовно прокурорів. Ці справи дуже яскраво ілюстрували той історичний період, оскільки закінчувалися так само — повним фіаско обвинувача (див. номер від 22 березня 2003 року).

Втім, цю тему ще не закрито. Оскільки біографії цілого ряду медиків, які, собі на лихо, надавали В.Комарчуку медичну допомогу, з цієї ж самої причини тепер містять факт притягнення до кримінальної відповідальності. Адже, на глибоке переконання слідства, ці лікарі й медсестри сприяли злочинній діяльності В.Комарчука, одержимого ідеєю отримати фальшивий лікарняний і «розвести» Батьківщину аж на 420 гривень. Тож у «справі спецпрокурора» крапку не буде поставлено доти, доки справедливість не восторжествує і стосовно цих людей.

Скількох зусиль і років життя коштує у нас іноді законне рішення з явно абсурдної кримінальної справи, знають тільки ті, хто пройшов цей тернистий шлях. І все ж схожі випадки, мабуть, здатні підтримати тих, хто намагається домогтися справедливості в суді, навіть попри явно переважаючу «вагову категорію» противника.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №47, 7 грудня-13 грудня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво