Один вихідний на рік — і орден «За заслуги»

Поділитися
Ще років десять тому газета «Дзеркало тижня» розповідала про китайського професора-дисидента, послідовника двох імператорських династій Тінь Кай Жені і Чень По Ви Кан Кая...

Ще років десять тому газета «Дзеркало тижня» розповідала про китайського професора-дисидента, послідовника двох імператорських династій Тінь Кай Жені і Чень По Ви Кан Кая. Про успіхи його традиційної китайської методики, перевіреної тисячоліттями, що полягає у поєднанні голкотерапії, квалеотерапії (масажу з допомогою спеціальних шкребків) та фітотерапії, свідчать кілька чинників.

Один із них — довжелезні черги на сеанси професора, в яких можна зустріти людей найрізноманітніших вікових категорій, будь-якого соціального статусу та з різними діагнозами.

Другий чинник — успіхи у лікуванні численних хвороб. Особливою гордістю Кан Кая було і залишається уміння лікувати неплідність подружніх пар, хвороби жіночої та чоловічої репродуктивної систем. Сотні вдячних татів і мам надсилають фото й відео з розповідями про своїх крихіток, які з’явилися на світ завдяки лікувальній майстерності Кан Кая. Однією з найсвіжіших є добра звістка від родини Пастухів із Запоріжжя: після десяти років безпліддя у подружжя народилася дівчинка на ім’я Лоліта.

Третій чинник успіху — особливий китайський «трудоголізм» — адже для Кан Кая не існує вихідних, свят, світських тусовок і просто неробочого часу. Лише один день на рік він дозволяє собі не приймати пацієнтів: 1 січня — у власний день народження.

Знаючи Кан Кая ще з початку дев’яностих, коли він тільки з’явився в Києві і приймав перших пацієнтів у тісній орендованій кімнаті гуртожитку на вулиці Кіквідзе, можу визначити ще один чинник його успіху: філософія життя, що полягає в умінні знайти золоту середину між сприйняттям обставин і спротивом їм. Додайте сюди неабиякі навички психоаналітика і суто людські доброзичливість, незлостивість — і знайдеться відповідь на запитання, як вдалося спершу іноземцеві, а нині — громадянинові України Се Кайсину вижити і заслужити не лише любов та повагу українців, а й високу державну нагороду — орден «За заслуги» третього ступеня.

Указ про нагородження Се Кайсина, який підписав президент України Віктор Ющенко, професор отримав у власному кабінеті, як мовиться, без відриву від виробництва. Перше подання на нагороду зробив трудовий колектив Центру східної медицини «Кан Кай», а згодом його підтримали видавництво імені Олени Теліги, Київська міська держадміністрація та Міністерство охорони здоров’я України. І, власне, стався прецедент: бо хто чув, щоб досі в Україні отримували ордени спеціалісти східної медицини? У врученні нагороди професорові взяли безпосередню участь і директор видавництва імені Олени Теліги Інна Білолипецька, і колектив Центру східної медицини «Кан Кай», і численні пацієнти, які того дня перебували на лікуванні.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі