НЕЗДІЙСНЕНА ПРОТИРАКОВА НАДІЯ - Здоров’я - dt.ua

НЕЗДІЙСНЕНА ПРОТИРАКОВА НАДІЯ

27 вересня, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №37, 27 вересня-4 жовтня

Американська біотехнологічна компанія Genentech Inc., котра раніше повідомляла про спроби гальмування ...

Американська біотехнологічна компанія Genentech Inc., котра раніше повідомляла про спроби гальмування розвитку ракової пухлини шляхом блокування ведучих до неї кровоносних судин засобом Avastin, змушена була заявити про провал клінічних випробувань даного препарату. Мети, поставленої на даному етапі досліджень — збільшення на 50 відсотків періоду ремісії пухлини грудної залози, — досягнуто так і не було. Власне, розміри пухлини дійсно скорочувалися, однак до поліпшення самопочуття пацієнток це не призводило, так само як і до збільшення тривалості їхнього життя хоча б на один рік.

Усього в клінічному випробуванні препарату взяли участь 462 жінки, які страждають на рак грудей, чий стан після курсу хіміотерапії продовжував погіршуватися. Експериментальна група отримувала комбінацію препаратів Avastin і Xelod — препарат, здатний поодинці подовжувати період стабілізації на 100 днів. Саме Xelod і отримувала контрольна група, при порівнянні з якою особливих відмінностей виявлено не було.

Представники компанії не квапляться оприлюднювати точні результати експерименту, який може поставити під сумнів не лише успіхи фірми, а й весь напрям антиангіогенезису, що виник усього кілька років тому. Вони сподіваються, що за інших форм раку результати випробування виявляться більш обнадійливими.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №30, 17 серпня-23 серпня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво