Ліки без кордонів - Здоров’я - dt.ua

Ліки без кордонів

17 грудня, 2010, 16:57 Роздрукувати Випуск №47, 17 грудня-24 грудня

Днями з нагоди 85-річчя ВАТ «Фармак» було введено в дію першу чергу — дві асептичні лінії в рамках проекту «РЛЗ-2» («Рідкі лікарські засоби»)...

Днями з нагоди 85-річчя ВАТ «Фармак» було введено в дію першу чергу — дві асептичні лінії в рамках проекту «РЛЗ-2» («Рідкі лікарські засоби»). Кошторис проекту становить 40 млн. євро.

На відкритті виробництва прем’єр-міністр України Микола Азаров сказав: «Я дуже радий і гордий, що в нас відкрилася лінія виробництва, яка за технологічними рішеннями абсолютно сучасна та досконала. Для уряду — це привід подумати, що зробити, аби такі проекти і підприємства розвивалися».

Проектом передбачено створення повного циклу виробництва ін’єкційних препаратів в ампулах, флаконах і шприцах різних номіналів із застосуванням прийомів асептичного приготування, асептичної фільтрації розчинів, асептичного наповнення ампул, флаконів та шприців розчинами і суспензіями з використанням елементів бар’єрних технологій.

У новому цеху вироблятиметься понад 40 найменувань лікарських препаратів різних фармакологічних груп, у тому числі біотехнологічні препарати.

«Сьогодні у нас ювілейний день, сьогодні ми відкрили дві асептичні лінії виробництва. Це виробництво повністю відповідає правилам GМP — світовим нормам із випуску лікарських засобів. Наші ліки будуть якісними і доступними для населення України», — зазначила генеральний директор ВАТ «Фармак» Філя Жебровська.

Для оснащення виробничих дільниць «Фармак» придбав обладнання провідних світових виробників фармацевтичного обладнання Bosch, SBM, Pharmatec, BWT, Tecninox та ін.

До кінця 2011 року планується ввести в дію другу чергу проекту «РЛЗ-2» — дві асептичні лінії з виробництва стерильних лікарських препаратів у флаконах та шприцах.

Діяльність підрозділів компанії «Фармак» спрямована на створення так званих «ліків без кордонів», які відповідатимуть вимогам будь-якої країни світу. Підприємство сертифіковане європейськими інспекціями відповідно до європейських стандартів GMP.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №39, 19 жовтня-25 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво