Думка в кристалі води

Поділитися
Учені вперше дослідили інформаційну структуру прикарпатської джерельної води. Результати виявилися сенсаційними

Спочатку було слово, тобто інформація. Без води неможливо уявити життя на Землі. Вода є найзагадковішою речовиною на планеті. Крім того, що залежно від умов вона може видозмінюватися — бути то рідкою, то твердою, то газоподібною, у неї виявили четвертий стан — інформаційний. Сучасні учені вважають, що вода має пам’ять. Останнім часом завдяки унікальній методиці з’явилася можливість дізнатися про таємниці її фізичної сутності. Дослідникам удалося зафіксувати на знімках воду в перехідний момент – із рідини в лід. Лише кристали води, яка замерзає, стверджують учені, можуть показати нам її справжню природу. У кристалах відображено її інформаційну структуру. Молекули об’єднуються у кластери, своєрідні осередки пам’яті. Молекулярна структура — свого роду алфавіт води, треба лише навчитися читати і розуміти її символічну «мову». Численні дослідження показали: молекули хорошої джерельної води упорядковані, її кристали мають симетричний малюнок, тоді як, наприклад, у водопровідній воді вони розташовані хаотично, форма їх деформована.

Хто дивився торік документальний фільм «Вода» (у цьому міжнародному проекті брали участь учені багатьох країн), пам’ятає унікальні кадри і знімки кристалів води після впливу на неї різних чинників — електромагнітних коливань, молитви, класичної музики, важкого року, фільму жахів тощо. Виявляється, вода може сприймати, зберігати і передавати навіть таку тонку інформацію, як людська думка, вимовлене слово. Позитивні і негативні емоції знаходять у ній різний відгук: якщо завдяки словам «дякую», «пробач», «любов» утворюються кристали красивої правильної форми, то на гнів, лайливу лексику інформаційна структура води реагує вочевидь несхвально — зламаними, ніби травмованими кристалами. Сильну і стійку структуру має свята вода. Вона надзвичайним чином може передавати позитивну інформацію — якщо усього 10 грам такої води розвести в 60 літрах звичайної, то уся вона набуває властивостей тієї, яку взято з храму.

Нині тільки дві країни мають методики й устаткування, що дозволяють проводити такі дослідження, — Японія і Росія. Вивчаючи різну воду, учені з кожним роком знаходять дедалі більше підтверджень позитивного впливу води з хорошою інформаційною структурою на організм людини.

У наш час комп’ютерною томограмою — знімком, який дозволяє побачити «зсередини» структуру головного мозку, нікого не здивуєш. Новітні наукові відкриття дають можливість проникнути ще глибше. Сьогодні вдається сфотографувати молекулярну структуру речовини, з якої не менш як на 80% складається мозок. І ця речовина, як ви вже здогадалися, не що інше, як вода.

Кілька днів тому відомий російський дослідник інформаційних властивостей води Леонід Ізвеков (до речі, ініціатор і учасник міжнародного документального фільму «Вода») представив у Києві результати наукового експерименту, який викликав величезний інтерес як у фахівців, так і журналістів. Учений продемонстрував знімки кристалів води з різних джерел, яка піддавалася різним впливам, а також фотографію структури природної мінеральної води з Моршинського родовища, що в Прикарпатті.

«Ми досліджували різні води, — розповів учений. — Водопровідна проходить жорст­ку обробку, крім того, долає важкий і тривалий шлях по трубах. Техногенний вплив цілком спотворює структуру води, яка тече із кранів у міській квартирі. (На знімку, який демонструє учений, бачимо зламані кристали. — Авт.) Мікрохвильова піч, радіотелефон, холодильник (тала вода з холодильної камери — це не та справжня, яка утворюється природним шляхом), інша побутова електротехніка теж впливає на структуру води. Нас цікавили також джерела. Не всі з них мають якісну структуру води. Ті, що знаходяться у межах міста, несуть на собі відбиток техногенного навантаження. Ідеальною інформаційною структурою відрізняється вода з відомої джерела Сергія Радонезького в Підмосков’ї. Моршинська — перша з українських природних вод, яку ми досліджували за унікальною методикою».

Леонід Ізвеков демонструє фотографію прикарпатської природної води. На знімку — красивий, симетричний кристал із шістьма променями, який нагадує той, який учений демонстрував раніше, — Водохресної води з храму. «Рівновага шестипроменевих кристалів Моршинської води, — пояснює дослідник, — свідчення позитивної інформації, яку вона в собі несе. Вода — це не безладний набір молекул Н2О, а цілком організований, об’єднаний у певні форми, які змінюються залежно від зовнішніх обставин. Форма водяних кристалів і їхня кількість можуть точно розповісти про ці обставини. У природному джерелі зовнішні обставини для води найсприятливіші».

«Коефіцієнт активності Моршинської води за нашою шкалою становив 12 балів. Це дуже високий показник, — зазначає Л.Ізвеков. — А от водопровідна або очищена промисловим способом вода набирає за цією шкалою від сили 1 бал. Вода з природного джерела з коефіцієнтом активності не нижче 10 балів при вживанні її сирою має яскраво виражений позитивний вплив на організм людини, аж до стабілізації психофізіологічної активності».

Як вважає академік Національної академії наук України, доктор геолого-мінералогічних наук В’ячеслав Шестопалов, численні експерименти переконливо свідчать про те, що саме фізичні властивості води визначають її цілюще начало. Безсумнівним є також те, що суспільство має набагато глибше усвідомити важливість води для збереження і продовження життя. «Треба змінювати як ідеологію ставлення до води, так і технологію її використання для питних цілей, — переконаний учений. — Заходи щодо оцінювання якості води лише за хімічними і бактеріологічними показниками є недостатніми. На жаль, в Україні немає такої можливості для експериментальних досліджень, як у російських колег. Ми змушені використовувати для цього простіші способи, але й вони показують, що наявність оптимально структурованої води характерна, насамперед, для Карпат. Експериментально доведено: якщо пропустити воду через деякі мінерали, то структура її поліпшується. Так само і мінерали, що залягають у земних надрах, сприяють активізації води, її облагороджуванню, тим самим вона набуває особливих якостей, позитивно впливаючи на організм».

На жаль, води такої якості на Землі залишилося не так уже й багато. У Карпатах зосереджено 60% запасів природних мінеральних вод Європи, одним із найкращих зразків яких є вода з Моршинського джерела.

…Дивовижно все-таки — доторкнутися до таємниці води. Її знімок і вражає, і заворожує — от яка вона «зсередини»! Вчені кажуть, що, побачивши її довершені кристали, ще раз переконалися — ніякий людський витвір не можна порівняти з тим, що створено самою Природою.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі