Диво-ніж буде в Україні! - Здоров’я - dt.ua

Диво-ніж буде в Україні!

13 січня, 2006, 00:00 Роздрукувати Випуск №1, 13 січня-20 січня

Унікальний хірургічний інструмент — гамма-ніж — дає можливість безболісно і безкровно, без трепанації черепа видаляти пухлини та метастази, а також усувати інші патологічні зміни в головному мозку...

Унікальний хірургічний інструмент — гамма-ніж — дає можливість безболісно і безкровно, без трепанації черепа видаляти пухлини та метастази, а також усувати інші патологічні зміни в головному мозку. В Україні щороку через злоякісні новоутворення в мозку гине близько півтори тисячі осіб, у тому числі діти, а ті, кому нейрохірурги намагаються допомогти доступними методами, після лікування найчастіше стають інвалідами. Процедура лікування з допомогою гамма-променів безпечна, і вже наступного дня після «операції» пацієнт може вирушати додому чи навіть виходити на роботу.

Газета «Факти» й Інститут нейрохірургії ім. А.Ромоданова АМН України виступили ініціаторами всенародної акції зі збору коштів на купівлю гамма-ножа.

Ідею всією громадою зібрати гроші на придбання гамма-ножа, який рятує життя, кияни запозичили у наших сусідів — чехів. Понад десять років тому в Чехії з ініціативи голови добродійного фонду «Хартія 77» Франтішека Яноуха було проведено всенародну акцію зі збору коштів на купівлю сучасного хірургічного апарата, в якій узяли участь мільйони громадян цієї країни. Тепер у празькій клініці щороку проходять безплатне лікування десять українських дітлахів (тоді як вартість лікування одного закордонного пацієнта — 10— 12 тис. євро). Це стало можливим завдяки насамперед зусиллям пана Яноуха, який кілька років тому працював у Києві.

З початку акції (кінець серпня 2005 р.) вдалося зібрати 600 тис. грн. Вартість апарата — 5 млн. євро.

Хочеться вірити, що читачі «Дзеркала тижня» підтримають благородну ідею і подадуть посильну допомогу в придбанні гамма-ножа, здатного рятувати щорічно від болісної смерті півтори тисячі наших співгромадян.

Для тих, хто небайдужий до долі співвітчизників, яких спіткало лихо, повідомляємо банківські реквізити, на які слід переказувати гроші:

Розрахунковий рахунок 35226009000051, банк УДК в м. Києві,

МФО 820019, КП 6561020/2,

ЄДРПОУ: 02011930

Інститут нейрохірургії ім. А.П.Ромоданова АМН України

Для купівлі апарата гамма-ніж

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №34, 14 вересня-20 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво