Число хворих на діабет у світі зросло удвічі

Поділитися
© Андрій Товстиженко, DT.UA
Число хворих на діабет у світі в порівнянні з 1980 роком зросло у два рази.

Про це свідчить дослідження, проведене вченими з Імперського коледжу Лондона і Гарвардського університету. Фахівці проаналізували дані 2,7 млн ​​осіб з усіх континентів, після чого за допомогою статистичного моделювання спроектували ці дані на все населення планети.

Дослідження, яке проводилося за участю Всесвітньої організації охорони здоров'я, показало, що, незважаючи на всі вжиті заходи, рівень захворюваності діабетом не вдалося зменшити практично ніде у світі. Серед розвинених країн найвищий рівень захворюваності діабетом відзначається у США, у Західній Європі число хворих залишається порівняно низьким.

Встановлено, що діабет безпосередньо пов'язаний з ожирінням. Ті, хто страждає від цього захворювання, змушені постійно робити собі уколи інсуліну. У діабетиків уражаються нирки і може розвинутися сліпота. Діабет загрожує гострою серцевою недостатністю та може призводити до летального результату.

"Діабет стає все більш звичним явищем майже всюди у світі", - говорить фахівець з Імперського коледжу Лондона. Якщо не будуть розроблені надійні програми з виявлення людей з підвищеним вмістом цукру у крові і зі сприяння в боротьбі з надлишковою вагою, діабет стане тяжким тягарем для систем охорони здоров'я по всьому світу, додав він.

Нагадаємо, за даними Всесвітньої організації здоров'я (ВООЗ), основні причини смертей у світі - рак, хвороби серця і діабет.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі