БОЛИТЬ ШЛУНОК? ПРОДІАГНОСТУЙТЕ... ХРЕБЕТ - Здоров’я - dt.ua

БОЛИТЬ ШЛУНОК? ПРОДІАГНОСТУЙТЕ... ХРЕБЕТ

4 жовтня, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №38, 4 жовтня-11 жовтня

У лабораторії медичної електроніки, що при кафедрі фізичної та біомедичної електроніки НТУУ «КПІ», розроблено лікувально-діагностичний комплекс «ФЕКОТ» (функціонально-енергетична корекція органів і тканин)...

У лабораторії медичної електроніки, що при кафедрі фізичної та біомедичної електроніки НТУУ «КПІ», розроблено лікувально-діагностичний комплекс «ФЕКОТ» (функціонально-енергетична корекція органів і тканин). Принцип його роботи базується на методі діагностики, який дає можливість оцінювати стан внутрішніх органів людини за показниками зміщення окремих хребців. Виявляється, при функціональних змінах чи органічних ураженнях того чи іншого органу або системи змінюються їхні спектральні характеристики, які, в свою чергу, змінюють спектральні характеристики пов’язаних з ними хребців.

Протягом останніх п’яти років у лабораторних умовах проводиться як діагностика, так і лікування внутрішніх органів і хребта за допомогою апаратно-комп’ютерного комплексу «ФЕКОТ». І що найважливіше — разом із симптомами хвороби виявляється і усувається причина захворювання.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №31, 24 серпня-30 серпня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво