ВОДА ЮРСЬКОГО ПЕРІОДУ - Довкілля - dt.ua

ВОДА ЮРСЬКОГО ПЕРІОДУ

17 травня, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №18, 17 травня-24 травня

У Кончі-Заспі відкрито сучасний завод з видобування й очищення питної води. З ініціативи компанії «Тівей Україна» пологові будинки Києва забезпечать корисною та смачною питною водою...

У Кончі-Заспі відкрито сучасний завод з видобування й очищення питної води.

З ініціативи компанії «Тівей Україна» пологові будинки Києва забезпечать корисною та смачною питною водою.

Нинішня екологічна ситуація змушує вимогливіше ставитися до якості питної води. Адже для правильного функціонування організму людині необхідно споживати, щонайменше, 2 літри води щодня. Причому ця вода повинна бути не тільки позбавлена забруднень, а й збалансована за своїм мінеральним складом.

Як відомо, будь-яка вода з підземних, підгрунтових джерел або відкритих водойм містить мінеральні солі, їх немає лише в дистильованій воді. Але склад води з підгрунтових джерел і відкритих водойм змінюється залежно від сезонів року, від погодних умов. А мінеральні води під впливом певних чинників сотні років формуються в підземних джерелах, і їхній склад у певному родовищі завжди стабільний.

У наші дні незаперечно доведено, що мінеральні води, які характеризуються підвищеним вмістом біологічно активних хімічних і органічних компонентів і мають специфічні фізико-хімічні властивості, лікувально й профілактично діють на організм людини. Тоді як навіть у технологічно очищеній води є так звана пам’ять, яка при регулярному споживанні накопичується в клітинах і знижує імунний статус людини. Особливо чутливі до якості споживаної води діти, чия імунна система знаходиться в процесі формування.

Мінеральні джерела в Україні — не рідкість. Проте знайти воду з оптимально збалансованим мінеральним складом і приємним смаком не так просто. Приміром, фахівці відомої компанії «Тівей Україна» витратили півтора року перед тим, як знайшли джерело корисної та смачної води, названої «Еден». Розташоване воно в лісопарковій зоні Кончі-Заспи — одного з найкрасивіших та екологічно найчистіших куточків Київської області. Цікаво, що вода «Еден» мінералізувалася близько трьох тисяч років тому, коли ані в грунті, ані в дощовій волозі не було й сліду побічних продуктів техногенної цивілізації. І, немов передбачаючи майбутню екологічну катастрофу, природа дбайливо зберегла унікальну воду, створивши геологічний бар’єр із непроникних шарів Юрського періоду.

Сьогодні в Кончі-Заспі відкрито сучасний завод з видобування й очищення питної води, де ретельно відстежують природну якість води «Еден». На відкритті заводу президент компанії «Тівей Україна» Євген Чарфас і народний депутат Олександр Зінченко ініціювали акцію з безплатної доставки води в сім пологових будинків Києва, в Охматдит і до Вінницького дитбудинку.

Смачна й корисна вода «Еден», яку можна вживати без будь-яких обмежень за столом і для приготування їжі, доступна всім бажаючим. Співробітники компанії «Тівей Україна» забезпечать своєчасну доставку води «Еден» у квартиру чи офіс за заздалегідь обумовленому графіку. А регулярне споживання натуральної свіжої води «Еден» позитивно вплине на загальний стан організму, подарувавши міцне здоров’я на довгі роки.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №22-23, 15 червня-21 червня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво