«ТИХА ТРАГЕДІЯ» 20 МІЛЬЙОНІВ? - Довкілля - dt.ua

«ТИХА ТРАГЕДІЯ» 20 МІЛЬЙОНІВ?

17 травня, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №18, 17 травня-24 травня

У розвинених країнах через відсутність санітарних норм протягом десяти років може померти 20 мільйонів дітей, заявляють авторитетні британські організації WaterAid і Tearfund...

У розвинених країнах через відсутність санітарних норм протягом десяти років може померти 20 мільйонів дітей, заявляють авторитетні британські організації WaterAid і Tearfund. За оцінками експертів, майже половина населення планети (2,4 млрд.) живе в поганих санітарних умовах. Близько 6 тис. дітей щодня помирають від дизентерії та інших захворювань кишкового тракту, причиною яких є відсутність чистої води й чистих туалетів у місцях їх проживання.

За даними Всесвітньої організації охорони здоров’я, життя двох мільйонів дітей, які щорічно помирають від хвороб, викликаних вживанням брудної води, можна було б врятувати, вживши профілактичних заходів.

Представники WaterAid і Tearfund назвали ситуацію, що склалася, «тихою трагедією». Обидві організації звернулися до урядів держав із закликом розробити міжнародну угоду та план дій, які б дозволили до 2015 р., поліпшити умови проживання половині людей, котрі живуть у незадовільних санітарних умовах, а до 2025 р. — забезпечити необхідні санітарні умови всім жителям планети. Адже кількість спричинених неякісною водою хвороб можна знизити вдвічі, виділяючи на це трохи більше млн. на рік.

ІІЦ «Зелене досьє»

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №22-23, 15 червня-21 червня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво