ХРОБАКИ-САНІТАРИ - Довкілля - dt.ua

ХРОБАКИ-САНІТАРИ

19 липня, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №27, 19 липня-26 липня

Один із найбільших смітників Пекіна перетворений китайськими біологами на крупний центр виробництва натуральних добрив для сільського господарства...

Один із найбільших смітників Пекіна перетворений китайськими біологами на крупний центр виробництва натуральних добрив для сільського господарства. З цією метою там помістили десятки тисяч земляних хробаків, які безперервно переробляють відходи на цінне добриво для рослин.

Як повідомив журналістам «Інтерфаксу» директор Інституту вивчення проблем навколишнього середовища (Китай) Хо Вейчжоу, кількість хробаків вагою в 1 кг лише за один день переробляє різноманітні відходи приблизно такої самої ваги. А їх екскременти служать цінним біологічним добривом. До того ж вирішується така складна проблема, як знищення сміття.

За його словами, «якщо досягти широкого використання отриманих таким шляхом добрив, то можна буде відмовитися від понад половини всіх хімічних речовин і пестицидів, які нині застосовуються в сільському господарстві Китаю».

Вчені планують поширити цей метод утилізації сміття на інші передмістя Пекіна.

Використовувані в Китаї хробаки завезені з Японії. Вони знищують не лише харчові відходи, а й папір, картон і різноманітні види упаковки, а також інше сміття.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №43-44, 16 листопада-22 листопада Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво