ВАМ МОЖЛИВІСТЬ ВІДПОЧИВАТИ, НАМ — НАВЧАТИСЯ - Освіта - dt.ua

ВАМ МОЖЛИВІСТЬ ВІДПОЧИВАТИ, НАМ — НАВЧАТИСЯ

29 серпня, 2003, 00:00 Роздрукувати Випуск №33, 29 серпня-5 вересня

Кримський парламент вирішив продати елітний санаторій «Ай-Даніль», який належить автономії, з тим, щоб на отримані кошти побудувати в Сімферополі українську школу-гімназію, повідомляє Інтерфакс-Україна...

Кримський парламент вирішив продати елітний санаторій «Ай-Даніль», який належить автономії, з тим, щоб на отримані кошти побудувати в Сімферополі українську школу-гімназію, повідомляє Інтерфакс-Україна. До Верховної Ради звернулося керівництво відкритого акціонерного товариства «Маріупольський металургійний комбінат ім. Ілліча» із проханням продати санаторій.

Пропозицію підтримав і Президент України.

За рішенням депутатів, Фонду майна Криму було дозволено провести відчуження шляхом викупу «Маріупольським металургійним комбінатом» санаторного комплексу «Ай-Даніль» з урахуванням запропонованої суми викупу не менше 27,5 млн. грн. При цьому, відповідно до постанови, кошти, отримані від приватизації, мають бути використані лише для фінансування витрат з будівництва і здачі в експлуатацію української школи-гімназії в Сімферополі. Виходячи з нормативних термінів освоєння капітальних вкладень, які виділяють на будівництво української школи-гімназії, гроші, виручені від продажу санаторію, розміщуватимуться на депозитних рахунках у банках, визначених на тендерній основі, які запропонують найкращі умови для розміщення цих коштів. При цьому, за словами голови кримського парламенту Б.Дейча, пропонується, що кошти від продажу санаторію розміщуватимуться під 13—14% річних, у результаті чого бюджет додатково отримає приблизно 4 млн. грн.

Перший заступник генерального директора Маріупольського металургійного комбінату Сергій Матвієнко повідомив, що рішення купити санаторій «Ай-Даніль» було прийнято через те, що підприємство не має бази відпочинку на Південному березі Криму.

При цьому він зазначив, що підприємство готове прийняти школу-гімназію в Сімферополі, яка будується, під свою шефську опіку й допомагати їй надалі.

Проти будівництва школи-гімназії на отримані кошти від продажу санаторію виступили депутати кримського парламенту, які належать до проросійських організацій Криму.

Тим часом, голова Ради міністрів Криму Сергій Куніцин зазначив необхідність прийняття такого рішення. За його словами, у Криму потрібно мати хоча б одну українську школу-гімназію, яка б відповідала найвищим вітчизняним нормам.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №1288, 28 березня-3 квітня Архів номерів | Останні статті < >
Вам також буде цікаво