ОДИНАДЦЯТЬ РОКІВ — ВДАЛИЙ ПІДСУМОК - Освіта - dt.ua

ОДИНАДЦЯТЬ РОКІВ — ВДАЛИЙ ПІДСУМОК

23 травня, 2003, 00:00 Роздрукувати Випуск №19, 23 травня-30 травня

Захоплююче святкове дійство в незабутній весняний день — 15 травня викликало яскраві враження та залишило приємні спогади...

Захоплююче святкове дійство в незабутній весняний день — 15 травня викликало яскраві враження та залишило приємні спогади. Причина цього — День народження Інституту економіки та права «КРОК», який за одинадцять років свого існування зарекомендував та проявив себе достатньо прогресивним та успішним навчальним закладом. Саме в цей день — день його заснування, підбиваються підсумки минулих років та будуються плани на майбутнє.

Уже в минулому всі етапи становлення: отримання державних ліцензій, акредитація за ІV рівнем, входження в п’ятірку кращих недержавних закладів освіти України. Особливо хочеться відмітити досягнення цього вищого навчального закладу. Саме завдяки їм інститут здобув право називатися одним із кращих недержавних закладів освіти України. За цей період вдалося сформувати не тільки високопрофесійний професорсько-викладацький склад, розширити спектр пропонованих послуг, а й створити збалансовану і достатньо динамічну систему викладання, забезпечити сучасну матеріально-технічну базу для ефективного навчання та відпочинку студентів.

Незаперечним є факт, що цьому закладу освіти притаманне активне життя, бо він постійно започатковує, розвиває, впроваджує, не зупиняючись на досягнутому. Одним словом, формує Людину Сучасності. Не залишаються поза увагою і традиції, досягнення кращих українських та зарубіжних закладів освіти.

У цей незабутній день на подвір’ї навчального закладу вітали всіх гостей, студентів та співробітників інституту. Декілька величезних повітряних куль із логотипом вузу запрошували на святкове дійство. А веселий та піднесений настрій усіх присутніх створювали посміхнені та привітні обличчя учасників свята. Під святковий марш в урочистій ході були представлені студенти на чолі з деканами факультетів та професорсько-викладацький склад.

З офіційної частини розпочалося святкування дня народження інституту. З вітальною промовою до студентів, викладачів та співробітників звернувся ректор Інституту економіки та права «КРОК» Сергій Михайлович Лаптєв. І з його вуст пролунали теплі слова-побажання невичерпної енергії, натхнення й успіхів у роботі та навчанні. Кращих студентів нагородили почесними грамотами та цінними подарунками. Слід відзначити серед нагороджених студентів-призерів Всеукраїнської студентської олімпіади: Наталію Кирилюк, Лесю Яременко, Ігоря Окунєва, Тетяну Іванову, Ганну Зелінську та ін.

Дипломом інституту було пошановано студентів-переможців загальноінститутської олімпіади з таких дисциплін, як «Математика», «Англійська мова», «Правознавство», «Міжнародна економіка», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Банківська справа», «Облік і аудит», «Фінанси», «Маркетинг».

Насичена концертна програма із солідним розважальним шоу «КРОКівські розваги» стала справжнім феєричним дійством, наповненим піснями, танцями, конкурсами, спортивними розвагами, сюрпризами, несподіванками, жартами… Саме в цей день відбулося урочисте відкриття електронної бібліотеки інституту. Однією з центральних подій святкування стало проведення для старшокурсників «Дня кар’єри».

Вже з другого курсу студенти Інституту економіки та права «КРОК» мають змогу використовувати та закріплювати набуті знання на практиці. В цьому їм допомагає департамент працевлаштування та організації практик, який надає місця у відомих структурах м. Києва: комітетах Верховної Ради України, Верховному суді України, Правексбанку, Торгово-промисловій палаті України, Міністерстві аграрної політики України, Промінвестбанку тощо. Студенти денної форми навчання мають змогу зарекомендувати та проявити себе на запропонованих місцях й отримати престижну роботу, ще навчаючись в інституті.

От і запросили цього дня до вищого навчального закладу роботодавців — представників банківських структур, страхових компаній, фірм, державних підприємств. У кожного бажаючого була можливість зустрітися з роботодавцем, пройти співбесіду і, за умови успішного подолання цих етапів, отримати запрошення на роботу.

А починалося все з перших дев’ятнадцяти студентів, які вступили в незнаний на той час заклад освіти. На сьогоднішній день в інституті навчається близько п’яти тисяч майбутніх фахівців. «Економіка підприємства», «Банківська справа», «Міжнародна економіка», «Фінанси», «Менеджмент зовнішньоекономічної діяльності», «Облік і аудит», «Правознавство» — це далеко не повний перелік спеціальностей, які пропонує вуз. У постійному розвиткові знаходиться факультет післядипломної освіти, який відкриває нові навчальні напрями професійної підготовки бухгалтерів та фінансових директорів, здійснює спеціалізовану практичну підготовку менеджерів середньої ланки, керівників відділів маркетингу та комерційних директорів. Організація та проведення короткострокових інтенсивних курсів надають можливість слухачам після їх закінчення значно розширити сферу діяльності в галузі економіки.

Попереду — розробка нових освітніх програм та проектів, втілення в життя сміливих ідей, відкриття нових спеціальностей… І це все для того, щоб здійснити мрію засновників інституту — формувати висококласних персоналів.

У день народження Інституту економіки та права «КРОК» хочеться висловити цілком доречне побажання: «Так тримати! Не зупинятися на досягнутому!»

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №38, 12 жовтня-18 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво