НАКАЗ №1 ПІДПИСАНО - Освіта - dt.ua

НАКАЗ №1 ПІДПИСАНО

9 серпня, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №30, 9 серпня-16 серпня

1 серпня 2002 р. колектив студентів Національного технічного університету України «Київський політ...

1 серпня 2002 р. колектив студентів Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут» збільшився на 5600 юнаків і дівчат — стільки осіб було зараховано на перший курс бюджетної форми навчання (стаціонар і заочники). На відкритому засіданні приймальної комісії ректор НТУУ «КПІ» академік Михайло Згуровський розповів про особливості нинішньої вступної кампанії.

2002 року вперше застосовано нову систему прийому. Всі абітурієнти, а їх було понад 15 тисяч, пройшли відбір у Центрі тестування й моніторингу знань «КПІ». Для проведення тестувань (загалом понад 45 тисяч тестів) залучили найдосвідченіших викладачів-методистів провідних навчальних закладів України. Серед них 175 професорів, 250 доцентів і кандидатів наук. Очолює Центр член-кореспондент НАН України, доктор фізико-математичних наук, професор В.Мельник. Центр тестування працював абсолютно незалежно. Приймальна комісія одержувала його сертифікати й на їхній підставі ухвалювала рішення.

Особливістю нинішнього прийому до КПІ став іспит із фізики. Як зауважив академік Михайло Згуровський, рівень підготовки випускників шкіл з цього предмета в нашій країні (за рідкісними винятками) дуже низький. А тому ті, котрі пройшли відбір тестуванням із фізики, істотно підвищили якісний склад нових студентів. Кращому добору сприяло й те, що враховувалися шкільні бали абітурієнтів з української мови та літератури.

Уперше на відкритому засіданні приймальної комісії ректор КПІ підписав наказ № 1 про зарахування перших студентів 2002 року. Наступний наказ про зарахування з’явиться трохи пізніше, коли підсумують результати відбору тих, хто вступав у КПІ на контрактну форму навчання. Таких цього року було 16 тис. осіб.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №31, 24 серпня-30 серпня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво