НА МАГІСТРАЛЬНИХ НАПРЯМАХ СУСПІЛЬСТВОЗНАВСТВА - Освіта - dt.ua

НА МАГІСТРАЛЬНИХ НАПРЯМАХ СУСПІЛЬСТВОЗНАВСТВА

26 квітня, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №16, 26 квітня-11 травня

Десять років існування державності — термін невеликий. Це шлях досягнень і помилок, злетів і падінь, пошуків нових шляхів і повернення до витоків...

Десять років існування державності — термін невеликий. Це шлях досягнень і помилок, злетів і падінь, пошуків нових шляхів і повернення до витоків. Цим та багатьом іншим питанням було присвячено міжнародну науково-практичну конференцію «Україна: національна ідея», організовану Київським міжнародним університетом (ректор проф. Х.Хачатурян) за сприяння Міністерства освіти і науки України, Міжнародної асоціації україністів та Національної академії наук України.

Конференція стала творчим звітом провідних вчених України, які своєю науковою і практичною працею допомагають становленню нашої держави як повноцінного члена європейського співтовариства. Актуальність проблеми національної ідеї та стратегії розвитку України в умовах глобалізації підкреслив доктор економічних наук О.Білорус, членкор НАН України, віце-президент Генерального комітету ПА ОБСЄ.

Питання економіки і культури, духовності й освіти, національної самосвідомості були темами обговорення на секційних засіданнях викладачів Київського міжнародного університету і їхніх почесних гостей.

Проведена конференція стала результатом наукових і практичних досліджень поточного навчального року, ще раз довівши, що українські вчені ніколи не стояли осторонь магістральних напрямів світової науки.

Прес-центр Київського міжнародного університету

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №30, 17 серпня-23 серпня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво