ЕЛЕКТРОННИЙ «УЧИТЕЛЬ» - Освіта - dt.ua

ЕЛЕКТРОННИЙ «УЧИТЕЛЬ»

12 квітня, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №14, 12 квітня-19 квітня

Погодьтеся, аби використати дитячу захопленість комп‘ютерними іграми та програмами у «мирних цілях», треба мати по-справжньому цікаві україномовні навчальні програми...

Погодьтеся, аби використати дитячу захопленість комп‘ютерними іграми та програмами у «мирних цілях», треба мати по-справжньому цікаві україномовні навчальні програми. За складну роботу їх створення і взялося приватне підприємство МАПА, яке розробляє оригінальні комп‘ютерні програми, що у багатьох своїх характеристиках не мають аналогів у світі. Скажімо, математична програма «МАПА Графік 6.0» дозволяє будувати 12 типів графіків. І що найголовніше — програма дуже проста у користуванні: ви записуєте або вибираєте формулу, натискаєте пункт меню і одержуєте графік.

За допомогою «МАПА Графік 6.0» можна будувати графіки нерівностей, багатозначних і трансцендентних функцій. Програма є чудовим методичним посібником для викладачів, школярам та студентам вона допоможе у вивченні математики. «МАПА Графік 6.0» цікава й тим, що дозволяє користувачу виконувати складні завдання, не вимагаючи при цьому знання основ програмування, а також будувати свої власні графіки.

Інша програма — «МАПА Порівнювач текстів 1.0» створена для роботи з текстами та друкованою інформацією і є своєрідним доповненням до текстового редактора, наприклад, Microsoft Word. «Порівнювач...» допомагає легко знайти і виділити з тексту потрібну вам інформацію у вигляді слів, виразів, рядків, речень за певними заданими ознаками. Програма може працювати з усім текстом або тільки з виділеним фрагментом, який складає не менше 250 знаків. Довільно обрані вами два тексти можуть порівнюватись у трьох режимах: «Знайти розбіжності», «Знайти спільні місця», «Знайти повтори». А на основі текстового фрагменту або окремо взятої літери ви проглянете всі шрифти, встановлені на вашому комп’ютері.

Програма «МАПА Порівнювач текстів 1.0» зручна для студентів та школярів. За допомогою лише однієї команди можна отримати відсортований список усіх слів для перекладу, що є у тексті або у виділеному вами фрагменті. Програма для роботи з текстами буде у нагоді також фахівцям — філологам, письменникам, вчителям та викладачам вищих навчальних закладів.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №30, 17 серпня-23 серпня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво