ЗМІ: Для порятунку євро стабфонд збільшать до 3 трлн євро - Економіка - dt.ua

ЗМІ: Для порятунку євро стабфонд збільшать до 3 трлн євро

25 вересня, 2011, 11:07 Роздрукувати

Провідні економічні держави світу розпочали розробку плану порятунку єдиної європейської валюти, який передбачає майже семикратне збільшення коштів Європейського фонду фінансової стабільності (EFSF). Про це повідомила лондонська щотижнева газета The Sunday Times у неділю, 25 вересня.

© Getty Images/Fotobank

За твердженнями джерел, близьких до вашингтонської зустрічі міністрів фінансів країн «двадцятки» і сесії керівних органів Всесвітнього банку і Міжнародного валютного фонду, на які посилається видання, план передбачає виконання трьох завдань. «Це рекапіталізація нестійких банків, збільшення обсягів фінансових коштів, що знаходяться в розпорядженні EFSF, з нинішніх 440 млрд до 3 трлн євро і здійснення планомірного дефолту Греції за умови, що ця країна залишиться в єврозоні», - інформує британський тижневик.
 

The Sunday Times також наводить думку головного економіста і керівника департаменту глобальних досліджень американського банку Standard Chartered Джерарда Лайонса, який заявив, що лідери провідних світових економік хочуть завідомо показати, що вони здатні зупинити поширення кризи по єврозоні після того, як відбудеться дефолт балканської країни за її борговими зобов'язаннями. «Питання, відбудеться дефолт чи ні, вже не стоїть. Лідери просто хоча дати гарантії, що вони володіють фінансовими ресурсами, щоб впоратися з наслідками дефолту і забезпечити нерозповсюдження цієї інфекції (невиконання боргових зобов'язань) щодо зони обігу євро»- підкреслив Д. Лайонс.

За матеріалами: /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №1281, 8 лютого-14 лютого Архів номерів | Зміст номеру < >