Зі списку великої приватизації виключили три держпідприємства

Поділитися
Зі списку великої приватизації виключили три держпідприємства Перелік підприємств для великої приватизації "схуд" з 26 до 23 позицій © news.dtkt.ua
В оновлений варіант списку увійшли 23 підприємства.

Кабінет міністрів України у вівторок, 29 травня, оприлюднив оновлений список великих державних підприємств, приватизацію яких заплановано на 2018 рік. У оновленого варіанту списку виключили три об'єкта: ДП "Завод алюмінієвої фольги", ПАТ "Аграрний фонд" та ПАТ "Державна продовольчо-зернова корпорація України".

Згідно з розпорядженням Кабміну №358-р від 10 травня, до затвердженого переліку "великої приватизації" включені 23 об'єкта. Серед них "Центренерго", п'ять обленерго, Одеський припортовий завод, "Турбоатом", Запорізький титано-магнієвий комбінат, Об'єднана гірничо-хімічна компанія , "Сумихімпром" та інші підприємства.

Уряд також доручив Фонду держмайна забезпечити відбір радників для підготовки цих об'єктів до приватизації. У разі відсутності зацікавленості з боку останніх ФДМ має самостійно підготувати підприємства до продажу. Крім того, ФДМ зобов'язаний розробити умови приватизації та подати їх на затвердження до Кабінету міністрів.

Раніше Кабмін затвердив перелік підприємств "великої приватизації" на 2018 рік в рамках виконання закону, прийнятого Верховною радою 18 січня. До списку увійшли 26 підприємств, у тому числі п'ять обленерго, "Центренерго", Одеський припортовий завод, "Турбоатом", Запорізький титано-магнієвий комбінат (ЗТМК), Об'єднана гірничо-хімічна компанія (ОГХК) і "Сумихімпром". З 26 об'єктів 18 вже знаходяться в управлінні Фонду держмайна.

У грудні ФДМУ затвердив перелік великих підприємств для приватизації у 2018 році. До нього увійшли майже 100 об'єктів – єдині майнові комплекси державних та комунальних підприємств та пакетів акцій акціонерних товариств, де більше 50% акцій володіє держава, а також вартість активів яких, відповідно до фінансової звітності, за останній рік перевищує 250 млн гривень.

2 березня президент України Петро Порошенко підписав закон про приватизацію, 7 березня документ набув чинності. Закон встановлює спрощену класифікацію об'єктів приватизації, вимоги до їх покупцям і обмеження щодо їх участі в приватизації, і відповідальність за недостовірність та неповноту наданих документів.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі