Засідання Високого суду по справі "Приватбанку" проти Коломойського та Боголюбова пройшло у закритому режимі

Поділитися
Засідання Високого суду по справі "Приватбанку" проти Коломойського та Боголюбова пройшло у закритому режимі © dpchas.com.ua
Олігархи хвилювалися за оприлюднення своїх статків.

Судове засідання у Лондоні за позовом уряду України в особі "Приватбанку" проти Ігоря Коломойського та Геннадія Боголюбова було проведено у закритому режимі роботи, через прохання бізнесменів, щоб їхні статки залишалися у таємниці.

Суддя Високого суду Джоанна Сміт у середу 27 лютого була змушена погодитися провести слухання у закритому режимі, оскільки спроби виголошувати аргументи, закодовуючи назви суб'єктів, виявилися непродуктивними.

Після кількох хвилин таких спроб суддя Сміт призупинила слухання і за згодою сторін попросила журналістів та інших спостерігачів вийти із зали суду.

При цьому Ігор Коломойський, статки якого згідно з оцінками журналу Forbes 2017 р. сягали $ 1.1 мільярда, і Геннадій Боголюбов зі статками $ 1.4 мільярда, відкидають звинувачення та стверджують, що опинилися під політичним тиском з боку української влади.

Адвокати українських олігархів доводять у Лондоні, що інформацію про їхні володіння оприлюднювати не можна, бо головний політичний супротивник цих підприємців президент Петро Порошенко, за їхнім твердженням, зможе використовувати економічні важелі для тиску на них.

Початок слухання суті справи у Високому суді в Лондоні очікують у травні.

Повідомлялося, що залучена владою України в 2017 році компанія Kroll за підсумками форензик аудиту "Приватбанка" підтвердила, що фінустанова до націоналізації в кінці 2016 року була об'єктом масштабних і скоординованих шахрайських дій, що призвело до збитків мінімум в $ 5,5 млрд.

Раніше в інтерв'ю DT.UA міністр фінансів Олександр Данилюк заявив, що дії ГПУ в Україні ускладнили розгляд справи "Приватбанку" в Лондонському суді.

Високий суд Англії 19 грудня видав наказ про всесвітній арешт активівекс-власників "Приватбанку" Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова, а також шести компаній, які, ймовірно, їм належать або перебувають під їх контролем.

Нагадаємо, що 21 грудня 2016 року "Приватбанк" перейшов у державну власність. Держава отримала 100% в його капіталі, фінустанову було докапіталізовано на суму 116,8 млрд грн.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі