За порушення при видачі дозвільних документів чиновників будуть штрафувати - Економіка - dt.ua

За порушення при видачі дозвільних документів чиновників будуть штрафувати

20 вересня, 2011, 07:26 Роздрукувати

Уряд пропонує посилити відповідальність посадових осіб органів державної влади та місцевого самоврядування за порушення законодавства з питань видачі документів дозвільного характеру.

© Андрій Товстиженко, ZN.UA

Як повідомив перший віце-прем'єр-міністр - міністр економічного розвитку і торгівлі України Андрій Клюєв, відповідний законопроект про внесення зміни до статті 166 Кодексу України про адміністративні правопорушення було схвалено на засіданні Кабінету міністрів у понеділок, 19 вересня.

А.Клюєв зазначив, що існуючий сьогодні перелік правопорушень у цій сфері «є неповним і не враховує всіх можливих зловживань з боку дозвільних органів та їх посадових осіб».

За словами віце-прем'єра, серед можливих порушень, за які пропонується карати чиновників, - неповідомлення або несвоєчасне повідомлення про відмову у видачі дозвільних документів, порушення термінів видачі, необ
ґрунтована відмова у видачі та анулювання таких документів.

Також пропонується притягувати до відповідальності мера міста обласного і республіканського (АРК) значення, голову районної та районної у містах Києві та Севастополі міськдержадміністрації за недостатність дій щодо організаційного та матеріально-технічного забезпечення дозвільного центру та державного адміністратора.

За такі правопорушення передбачається штраф від 30 до 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, за повторне здійснення протягом року зазначених правопорушень - штраф у розмірі від 50 до 70 неоподатковуваних мінімумів.

«Я хочу підкреслити, що це копітка робота, яка вимагає не тільки зусиль влади на всіх рівнях, але й участі представників громадських організацій, підприємницьких і бізнес-асоціацій, активної позицію простих громадян. Тільки разом можна побороти корупцію і бездарність чиновницького апарату. Зі зміною правил, треба міняти і людей, вчитися жити за новими правилами», - прокоментував законопроект А.Клюєв.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №38, 12 жовтня-18 жовтня Архів номерів | Зміст номеру < >