За час карантину Польщу залишили 160 тисяч українських заробітчан

Поділитися
За час карантину Польщу залишили 160 тисяч українських заробітчан Найбільше з Польщі виїхало білорусів і росіян © Цензор.нет
У квітні кількість офіційно працевлаштованих громадян України скоротилася майже на 30%.

Головне статистичне управління Польщі підрахувало, що після початку епідемії коронавірусу з Польщі поїхали 160 тисяч українських трудових мігрантів.

При цьому у квітні кількість офіційно працевлаштованих громадян України скоротилася майже на 30% порівняно з груднем 2019 року.

У цілому кількість іноземців у Польщі на кінець квітня порівняно з лютим 2020 року скоротилася на 223 тис., або на 10,1%. Найбільше з Польщі виїхало білорусів - 32,2%. На другому місці трудові мігранти з Росії - 25,7%.

Читайте також: Через карантин в Україні скасували 17 учнівських олімпіад

Як повідомлялося, Польща продовжила термін дії документів, які дозволяють українцям легально перебувати на території країни. За даними Світового банку, перекази в Україну в 2019 році досягли 16 млрд дол. Значна частина цієї суми надійшла з Польщі. У зв'язку з цим, уряд видав розпорядження консульствам Польщі в Україні відновити прийом заяв на отримання робочої візи. Тисячі громадян України зможуть відновити роботу в Польщі.

Детальніше про українських трудових мігрантів, про нинішню співпрацю України та Польщі і майбутнє відносин двох країн читайте в матеріалі прем'єр-міністра Польщі Матеуша Моравецького "Солідарність і амбіція" для ZN.UA.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі