З «ТІННЮ» БОРОТИМЕМОСЯ ЗАКЛИНАННЯМИ? - Економіка - dt.ua

З «ТІННЮ» БОРОТИМЕМОСЯ ЗАКЛИНАННЯМИ?

19 квітня, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №15, 19 квітня-26 квітня

Прем’єр-міністр України Анатолій Кінах занепокоєний «величезними обсягами» тіньової економіки в країні, у зв’язку з чим питома вага дохідної частини зведеного бюджету-2002 на душу населення становить близько 200 дол...

Прем’єр-міністр України Анатолій Кінах занепокоєний «величезними обсягами» тіньової економіки в країні, у зв’язку з чим питома вага дохідної частини зведеного бюджету-2002 на душу населення становить близько 200 дол.

«Цей показник істотно менший порівняно навіть із деякими державами СНД і абсолютно не відповідає можливостям економіки України та глибині соціально-економічних проблем, які нам необхідно розв’язати», — заявив прем’єр у четвер у Києві.

Він підкреслив: одним із пріоритетних завдань уряду разом із Президентом і парламентом є формування в Україні «розумних правил гри», які дають бізнесменам впевненість у тому, що вони працюють у правовій економіці та їм вигідно працювати за законом.

«Нам необхідно створювати таку систему взаємовідносин як між державою, економікою й системним бізнесом, так і формувати сучасне законодавче, нормативне поле з цього приводу», — підкреслив А.Кінах.

Він також зазначив, що наявність у країні величезної за обсягами тіньової економіки спричиняє те, що великі фінансові ресурси знаходяться поза бюджетною системою держави.

На засіданні уряду в четвер підбивалися підсумки соціально-економічного розвитку країни в першому кварталі нинішнього року. Прем’єр нагадав, що зростання ВВП у першому кварталі порівняно з аналогічним періодом минулого року становило 3,8%.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №30, 17 серпня-23 серпня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво