З life:) від «Астеліт» життя стане цікавішим - Економіка - dt.ua

З life:) від «Астеліт» життя стане цікавішим

11 лютого, 2005, 00:00 Роздрукувати Випуск №5, 11 лютого-18 лютого

Новий український оператор мобільного зв’язку «Астеліт» представив свій продукт і пакет послуг, які стали доступними населенню з 24 січня нинішнього року...

Новий український оператор мобільного зв’язку «Астеліт» представив свій продукт і пакет послуг, які стали доступними населенню з 24 січня нинішнього року. Мережа отримала життєствердну назву «life:)», а її корпоративний слоган запевняє, що «Життя стає цікавішим».

— Ми пропонуємо зовсім новий стиль «мобільного життя», — каже головний виконавчий директор компанії «Астеліт» Ахмет Танйу, — і я переконаний, що незабаром станемо оператором мобільного зв’язку, якому в Україні віддаватимуть найбільшу перевагу.

У чому новизна пропозиції мережі life:)? Вона в простоті продукту, яким зручно користуватися, у конвергентності системи зв’язку, яка дозволяє клієнту, відповідно до своїх потреб, змінювати вид підключення на послуги з договірних умов на передоплачуване обслуговування і при тому залишатися зі старим номером мобільного телефону, у гнучкій системі платежів — картками, банківським переказом або готівкою. І, звісно ж, у різноманітному асортименті інноваційних додаткових послуг, помноженому на розмаїття бонусів, що ними life:) винагороджує клієнтів. Наприклад, за вхідні дзвінки з телефонів, які обслуговують інші GSM-оператори, за поповнення своїх рахунків. Чим більша сума поповнення, тим більший бонус. І все це при вартості стартового пакета всього 30 гривень із 5 гривнями балансу! Клієнти, котрі підключаться до 15 березня, одержать безплатно 1500 хвилин, а також по 1500 хвилин SMS і MMS у мережі life:) на три місяці.

Однак найоригінальніше — це автоматизована система настройок через «USSD головне меню». Вона забезпечує автоматичне отримання настройок WAP, MMS, SMS, WEB та Інтернет для більш ніж 180 моделей телефонів. Ще однією новинкою є life:) SIM-меню й удосконалені можливості SIM-карти, наприклад, Моя Інфо.

Жителі Києва, Харкова, Донецька, Дніпропетровська, Одеси, Сімферополя та Львова змогли першими оцінити зручності й переваги life:). Але їхня «монополія» протримається не довго, оскільки під кінець року мережа охопить усі основні міста й автомагістралі країни. У її розвиток «Астеліт» має намір протягом найближчих двох років інвестувати 300 млн. дол. Це одна з найбільших міжнародних інвестицій у телекомунікаційну сферу України.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №27, 13 липня-19 липня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво