З АНГЛІЇ ДО КИЄВА ПІД УКРАЇНСЬКИМ ПРАПОРОМ - Економіка - dt.ua

З АНГЛІЇ ДО КИЄВА ПІД УКРАЇНСЬКИМ ПРАПОРОМ

12 липня, 2002, 00:00 Роздрукувати Випуск №26, 12 липня-19 липня

12 липня в столичний порт прибув під розвантаження вантажний теплохід «Володимир Савельєв», який належить АСК «Укррічфлот», що доставив промислове обладнання з Англії (порт Баррі) для місцевого заводу-одержувача...

12 липня в столичний порт прибув під розвантаження вантажний теплохід «Володимир Савельєв», який належить АСК «Укррічфлот», що доставив промислове обладнання з Англії (порт Баррі) для місцевого заводу-одержувача.

В історії України — це перший прямий рейс з Англії до Києва судна під українським прапором. І він став можливий завдяки універсальним особливостям теплоходу «Володимир Савельєв» — головного судна нової серії, побудованого «Укррічфлотом» 1998 року за кредитом Євробанку (без гарантій уряду України).

«Укррічфлот», очолюваний Миколою Славовим, володіє п’ятьма такими теплоходами, а до середини наступного року стануть до ладу ще два нові судна цієї серії.

Усього у власності «Укррічфлоту» перебуває 200 вантажних суден типу «річка–море», що дозволяє компанії виконувати 40% від загального обсягу перевезень, здійснюваних усім морським і річковим флотом України.

«Укррічфлот» також посідає провідне місце на ринку пасажирського і круїзного судноплавства в Україні, здійснює міжнародні туристські рейси в Болгарію та Росію. З наступного року буде організовано нову круїзну лінію на чорноморські порти Румунії.

У листопаді 2002 року АСК «Укррічфлот» святкуватиме 10-річний ювілей. Акціонерами «Укррічфлоту» є 70 тисяч юридичних і фізичних осіб з України, близького і далекого зарубіжжя.

Довідка: Теплохід «Володимир Савельєв» здатний брати на борт 3,5 тис. тонн різноманітних вантажів або 170 великовантажних контейнерів і здійснювати безперевалочні рейси між річковими і морськими портами Чорного, Азовського, Північного, Балтійського, Червоного, Середземного морів, а також в океанському плаванні навколо Європи, Африки й Азії.

Судно побудоване за класом «Німецького Ллойда», чисельність екіпажу — 8 чоловік, швидкість при повному завантаженні — 12 вузлів, місткість його 4 трюмів становить 5 тис. кубічних метрів.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №30, 17 серпня-23 серпня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво