ЄБРР затвердив нову стратегію по Україні

Поділитися
ЄБРР затвердив нову стратегію по Україні ЄБРР буде приділяти особливу увагу проектам, в яких інвестиції будуть поєднуватися з просуванням реформ © ru.publika.md
У банку визначили пріоритетні напрямки на найближчі п'ять років.

Рада директорів Європейського банку реконструкції і розвитку затвердила п'ятирічну стратегію своєї діяльності в Україні. Про це повідомляє прес-служба ЄБРР в Україні у понеділок, 8 жовтня.

Відзначається, що головними пріоритетами банку стануть інвестиції у сферах торгівлі, енергетики, приватизації та інфраструктури.

"ЄБРР буде приділяти особливу увагу проектам, в яких інвестиції будуть поєднуватися з просуванням реформ у таких сферах, як приватизація, енергетична безпека і ефективність, фінансовий сектор, торгівля та інфраструктура", – йдеться в повідомленні банку.

Також ЄБРР сприятиме стимулювання участі приватного сектора в усіх галузях та подальшої комерціалізації компаній державного сектору. Банк також продовжить підтримку впровадження сучасних підходів до закупівель в державному секторі та ефективного управління.

В останній раз банк затвердив стратегію для України в 2011 році, а з 2014 року в країні діяли пакети кризового реагування з урахуванням волатильності її політичного та макроекономічного середовища, які і покликана замінити нова програма.

Раніше повідомлялося, що банк готовий інвестувати в українську відновлювану енергетику 250 млн. євро. Однак основною умовою для цього є відмова від будь-якого ретроспективного перегляду "зелених" тарифів і поточних правил гри на ринку відновлюваної енергетики.

Поділитися
Помітили помилку?

Будь ласка, виділіть її мишкою та натисніть Ctrl+Enter або Надіслати помилку

Додати коментар
Всього коментарів: 0
Текст містить неприпустимі символи
Залишилось символів: 2000
Будь ласка, виберіть один або кілька пунктів (до 3 шт.), які на Вашу думку визначає цей коментар.
Будь ласка, виберіть один або більше пунктів
Нецензурна лексика, лайка Флуд Порушення дійсного законодвства України Образа учасників дискусії Реклама Розпалювання ворожнечі Ознаки троллінгу й провокації Інша причина Відміна Надіслати скаргу ОК
Залишайтесь в курсі останніх подій!
Підписуйтесь на наш канал у Telegram
Стежити у Телеграмі