Програма ЄБРР - ЄБРР реалізує 130 проектів з підтримки малого та середнього бізнесу в Україні в 2015 році - Економіка - dt.ua

ЄБРР реалізує 130 проектів з підтримки малого та середнього бізнесу в Україні в 2015 році

27 травня, 2015, 12:31 Роздрукувати

За 5 років роботи програми ЄБРР в Україні вже 400 підприємств взяли у ній участь.

В результаті участі в програмі 71% клієнтів ЄБРР з малого і середнього бізнесу збільшили продажі на 40% © РБК

Європейський банк реконструкції і розвитку запланував у 2015 році реалізувати 130 проектів, спрямованих на підтримку малого і середнього бізнесу, розповіла директор групи підтримки малого бізнесу ЄБРР Шарлотта Рюе на брифінгу в Києві 27 травня. Всі проекти є частиною програми консультаційної підтримки малого та середнього бізнесу в Україні. В рамках цієї програми українські підприємці можуть отримати рекомендації експертів по розробці стратегій розвитку, маркетингової політики, управління якістю, персоналом, поліпшення бізнес-процесів.

За даними Рюе, за 5 років роботи цієї програми в Україні вже 400 підприємств взяли у ній участь. В основному, це були підприємства харчової промисловості, оптової і роздрібної торгівлі, електроніки.

В результаті участі в програмі 71% клієнтів ЄБРР з малого і середнього бізнесу збільшили продажі на 40%, більше половини розширили штат співробітників, близько 15% - змогли залучити фінансування в середньому на 500 тис євро, повідомила Рюе.

У 2014 році для роботи з малим і середнім бізнесом було відкрито регіональний офіс у Львові. У 2015 році ЄБРР планує відкрити офіс у Харкові, сказала директор групи підтримки малого бізнесу ЄБРР.

Крім того, в 2015 році ЄБРР вводить для малого і середнього бізнесу дві нові ініціативи – підтримку в просуванні експорту в рамках створення ЗВТ між Україною та ЄС і підтримку жінок у бізнесі.

ЄБРР виділив фінансування програми консультаційної підтримки малого та середнього бізнесу в Україні в розмірі 4,4 млн євро. Також донорське фінансування забезпечили Європейський Союз, уряду Швеції, США, міждержавний форум Центральноєвропейської ініціативи, Фонд донорського фінансування країн з перехідною економікою, Спеціального фонду акціонерів ЄБРР.

Раніше повідомлялося, що травні 2014 року Уряд України разом з ЄБРР підписав антикорупційну ініціативу, відповідно до якої в Україні впроваджується нова посада "захисника бізнесу". Офіс бізнес-омбудсмена являє собою постійно діючий консультативно-дорадчий орган при Кабміні. Основне його завдання – розгляд скарг бізнесу на дію чиновників, вироблення рекомендацій владі у сфері підприємництва.

За матеріалами: Інтерфакс-Україна /
Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №47, 7 грудня-13 грудня Архів номерів | Зміст номеру < >