Янукович вимагає прискорити дерегуляцію в усіх напрямках - Економіка - dt.ua

Янукович вимагає прискорити дерегуляцію в усіх напрямках

21 березня, 2011, 15:16 Роздрукувати

Вже цього року соціальні стандарти в нашій країні має бути підвищено, і це повинно бути забезпечено відповідними фінансовими ресурсами.

© Андрій Товстиженко, DT.UA

Про це заявив президент України Віктор Янукович у своєму виступі на засіданні ради керівників Комітету з економічних реформ, повідомляє прес-служба голови держави.

За словами президента, першочерговим завданням у цьому напрямку є прискорення дерегуляції. Голова держави впевнений, що регуляторна реформа здатна суттєво пожвавити економіку, збільшити обсяги інвестицій і ВВП.

В.Янукович підкреслив, що за умови її якісної реалізації вже у наступному році можемо розраховувати на вагомий ефект - додаткове зростання ВВП на 2% у порівнянні з минулим роком, збільшення бюджетних надходжень мінімум на 6 млрд грн.
 

За словами президента, першочерговим завданням у цьому напрямку є прискорення дерегуляції


"Протягом 2010 року нами було багато чого зроблено у напрямку дерегулювання. Проте досягнуті успіхи були б більш вагомими і переконливими, якщо б реформи були більш глибокими, а їхнє здійснення відбувалося швидшими темпами", - зазначив В.Янукович.

"Змушений констатувати, що на сьогодні за окремими напрямами рух сповільнився. Маю на увазі реформування дозвільної системи, сфери технічного регулювання та спрощення реєстрації підприємств. Безумовно, цей напрямок нам треба підсилити - цього чекають інвестори, адже ми їм пообіцяли це зробити", - додав президент.

"Ми всі добре розуміємо, що для подальшого розвитку економіки необхідні додаткові фінансові ресурси, а найголовніше - люди повинні відчувати, що покращення фінансово-економічної ситуації відбувається не тільки у макроекономічних звітах", - підкреслив В.Янукович.

Питання, які будуть розглядатися на засіданні, зазначив В Янукович, є невідкладними. "Адже розширення ресурсної бази формування державних фінансів, ефективність їх використання та знаходження додаткових резервів лежать в основі тих завдань, які ми ставимо при формуванні нашої економіки", - підкреслив глава держави.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №43-44, 16 листопада-22 листопада Архів номерів | Зміст номеру < >