Янукович - Могильову: Спрощення техогляду перетворили на грандіозну авантюру - Економіка - dt.ua

Янукович - Могильову: Спрощення техогляду перетворили на "грандіозну авантюру"

21 березня, 2011, 15:52 Роздрукувати

Глава держави вимагає негайно переглянути перелік усіх послуг, що надаються підрозділами МВС, і зокрема - Державтоінспекцією.

© Андрій Товстиженко, DT.UA

У виступі на засіданні Керуючої ради Комітету з економічних реформ президент України підкреслив, що «сьогодні питання дерегуляції практично дорівнює боротьбі із корупцією і зволікання з виконанням цих завдань неприпустиме».

Глава держави зауважив, що наслідком такого зволікання є, зокрема, таке ганебне явище, як невпорядкованість адміністративних послуг.

"У мене складається враження, що їх вже надає будь-хто за ціною, що взята зі стелі. За що вам матимуть дякувати люди, якщо ви їх змушуєте платити за те, що їм не потрібно", - обурився В.Янукович, якого цитує його прес-служба.

Він зазначив, що найбільша кількість посередників зосереджена навколо Міністерства внутрішніх справ України (МВС), Державного агентства земельних ресурсів та Міністерства юстиції України.

Глава держави назвав недопустимою ситуацію, коли вартість окремих послуг, що надаються ДАІ протягом декількох хвилин, сягає половини місячної заробітної плати лікаря чи вчителя.

«Так, вартість ініційованої зміни посвідчень водіїв для виїзду за кордон становить близько 500 грн. За що? За зміну одного папірця протягом 5-10 хвилин?, - наголосив президент.

"Межі здорового глузду", на переконання глави держави, сягає також вартість переоформлення документів під час продажу автомобіля чи заміни технічного паспорту.

«Про яку соціальну справедливість може йти мова? Що ви зробили для людей? Вимагаю невідкладно переглянути перелік усіх послуг, що надаються підрозділами МВС, і зокрема - Державтоінспекцією чи їх госпрозрахунковими підприємствами, та привести їх вартість до обґрунтованого мінімуму, скасувати зайві», - наголосив президент.

Детальний звіт про виконання цього завдання глава держави очікує отримати від міністра внутрішніх справ та першого віце-прем’єр-міністра через місяць, підкресливши, що «це має бути звіт про завершену роботу і конкретні результати, а не про вжиті заходи».

В.Янукович також висловив думку, що на грандіозну авантюру було перетворено виконання його доручення про спрощення технічного огляду транспортних засобів, скасування дорожніх листів та довіреностей.

«Замість того, щоб швидко виконати доручення президента, що мало б очевидний і значний позитивний ефект, поки що діяльність на цьому напрямку ознаменувалася двома гучними, ініційованими міністерством скандалами — про обмеження терміну дії водійських прав та чергову заміну державних реєстраційних знаків», - заявив президент.

«Я сьогодні перед засіданням зустрічався з Міністром внутрішніх справ, і я просив би Ірину Михайлівну (Акімову) врешті-решт –  я вам двом це доручення давав  – закінчити вирішення цього питання. Давайте  якомога скоріше. Я чекаю», - підкреслив глава держави.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №43-44, 16 листопада-22 листопада Архів номерів | Зміст номеру < >