Якість обслуговування міліції — предмет гордості Укргазбанку - Економіка - dt.ua

Якість обслуговування міліції — предмет гордості Укргазбанку

25 березня, 2005, 00:00 Роздрукувати Випуск №11, 25 березня-1 квітня

Останні новини, пов’язані з МВС, досить часто безпідставно викликають негативні емоції у заангажованих громадських діячів...

Останні новини, пов’язані з МВС, досить часто безпідставно викликають негативні емоції у заангажованих громадських діячів. Історія довела: не можна невиправдано заявляти, що «раніше було погано все». Останні заяви міністра МВС Юрія Луценка це підтверджують. Досвідчений політик і управ­лінець, він усвідомлює, що в системі міліції існують факти, з якими потрібно боротися, але є й механізми роботи, що довели свою корисність.
Укргазбанк реалізував зарплатні проекти та забезпечує інші види фінансового співробітництва для низки структур МВС. Якість обслуговування цих структур — предмет гордості Укргазбанку, про що свідчать відгуки самих міліціонерів.
«Співробітництво з Укргазбанком допомогло значно по­ліпшити процедуру виплати зарплат», — сказано у зверненні департаменту ДАІ МВС.
«Присутність філій у регіонах України робить процедуру одержання готівки працівниками, що перебувають у відрядженні, справді простою», — зазначають у фізкультурно-спор­тив­ному товаристві «Динамо». «Завдяки достатній кількості банкоматів Укргазбанку співробітники мають можливість одержувати готівку у зручний для них час», — подяка Управління МВС на Південно-Західній залізниці.
«Можна відзначити оперативність у вирішенні питань, що виникають у процесі роботи», — констатують в Управлінні МВС у Закарпатській області.
Всі зазначені вище структури сподіваються на продовження плідного співробітництва з Укргазбанком. Зі свого боку, ми створили всі умови для якісного обслуговування міліції. Майже у всіх підрозділах МВС, що обслуговуються Укргазбанком, установлено банкомати. Банк має розвинену мережу регіональних підрозділів — більш як 100 по всій території України. Та головне — мати такого клі­єнта, як МВС, для нас є великою честю. Це створює позитивний імідж банку. У наших інтересах забезпечити МВС кваліфікованим і якісним фінансовим обслуговуванням, що ми й робимо.

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №35, 21 вересня-27 вересня Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво