Якість європейського рівня — умова стабільності й успіху - Економіка - dt.ua

Якість європейського рівня — умова стабільності й успіху

4 березня, 2005, 00:00 Роздрукувати Випуск №8, 4 березня-11 березня

Протягом усього більш ніж десятирічного періоду діяльності на інформаційно-телекомунікаційному ...

Протягом усього більш ніж десятирічного періоду діяльності на інформаційно-телекомунікаційному ринку України ЗАТ «УкрСат» найпильнішу увагу приділяла проблемі підвищення якості виробничих процесів, що орієнтовані на задоволення вимог замовників.

При цьому враховувалися нормативні дії керівництва галуззю, на виконання яких ще 2001 року в компанії було створено постійно діючу комісію з питань управління якістю. Діяльність комісії призвела до необхідності дати оцінку й узаконити виконані кроки.

З цією метою в ЗАТ «УкрСат», за консультаційної підтримки TUV CERT концерну TUV Rheinland Group, протягом 2004 року було розроблено систему менеджменту якості, яка задовольняє вимоги міжнародного стандарту ISO 9001:2000.

Документальне вираження системи, побудоване за чотирирівневою системою, містить більш як 100 різноманітних документів, що відбивають основні напрями діяльності підприємства, починаючи зі стратегії керівництва підприємства в галузі якості. Ретельному розгляду піддали питання реклами та якості, розробки й проектування технічних аспектів, включаючи спеціальні інфраструктури, виробничої сфери, життєвого циклу та моніторингу продукції.

У ході дослідно-промислової експлуатації системи та її внутрішнього аудиту було підтверджено працездатність системи, можливість її розвитку та нарощування, підвищення результативності й ефективності дії.

У грудні міжнародними аудиторами TUV CERT концерну TUV Rheinland Group було визнано факт розробки й упровадження системи менеджменту, підтверджено її відповідність вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2000, а органом сертифікації видано міжнародний сертифікат якості (№ 75 100 60007), з акредитацією в Брюсселі (Бельгія) на відповідність європейським нормам системи «Проектування, побудови, технічної експлуатації й операторського супроводу інформаційних телекомунікаційних апаратно-програмних комплексів» і надано право використання відповідного сертифікаційного знака.

Одержання сертифіката є свідченням того, що в ЗАТ «УкрСат» створено систему, яка дозволяє здійснювати дієвий моніторинг і менеджмент якості всіх окремо взятих складових виробничого процесу і на цій основі мати постійне й чітке уявлення про рівень якості надання комплексу інформаційно-телекомунікаційних послуг.

Використання самого сертифіката й сертифікаційного знака дає можливість ЗАТ «УкрСат» усталити свої позиції в інформаційно-телекомунікаційній галузі і на відповідному ринку послуг.Т

Ми повідомляємо тільки дійсно важливі новини. Долучайся до Telegram-каналу DT.UA
Помітили помилку?
Будь ласка, позначте її мишкою і натисніть Ctrl+Enter
Додати коментар
Залишилось символів: 2000
Авторизуйтеся, щоб мати можливість коментувати матеріали
Усього коментарів: 0
Випуск №42, 9 листопада-15 листопада Архів номерів | Зміст номеру < >
Вам також буде цікаво